COMFORT SDRUŽENÍ a.s.

0 (0 hodnocení)

+420 377 382 380

Akční nabídka

Popis činnosti

Potřebujete novou vzduchotechniku? Obraťte se na nás!

Comfort sdružení a.s. - zajišťujeme poradenství, dodávku a instalaci klimatizačních a vzduchotechnických technologií "na klíč" včetně projektové přípravy a následného záručního a pozáručního servisu po celou dobu životnosti zařízení.

Jsme schopni technicky vybavit jak domácnosti, tak komerční a průmyslové objekty. Vzhledem k neustálému zdražování energií a jejich extenzivní spotřebě se v posledních letech též orientujeme na dodávky a instalace tepelných čerpadel. Klimatizační sestavy navrhujeme podle potřeb zákazníků z komponentů renomovaných firem s ohledem na maximální dosažitelnou kvalitu, účinnost, životnost, bezporuchovost, obslužný a užitný komfort. Hlavním naším dodavatelem je japonská firma DAKIN, světový lídr v oblasti klimatizačních technologií.

Maximální důraz klademe na vysokou úroveň technického řešení, kvalitní provedení montážních prací a poskytování záručního a pozáručního servisu, protože se snažíme zákazníkovi poskytnout komplexní řešení problému, což se odráží nejen při výběru optimálního technického řešení, ale i v následné péči o veškerá nainstalovaná zařízení.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

vzduchotechnika klimatizace

Služby

montáž

Kontakty

Telefony

+420 377 382 380 hlavní telefon
+420 224 826 573 Alt
+420 739 409 120 Mobile

Emaily

comfort@comfort-as.cz

Odkazy

http://www.comfort-as.cz website

Kontakty

Klíčová slova

vzduchotechnika klimatizace větrání klimatizační technika projektová dokumentace

Kategorie

Klimatizační technika

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu