Ověřená firma

Hromosvody Tomečka

Hromosvody montujeme na všechny typy staveb (rodinné domy, bytové domy, školy, haly, sklady, kanceláře, chaty, garáže, atd.).

0 (0 hodnocení)

+420 606 858 428

Popis činnosti

Máte zrezlý či poškozený hromosvod a chcete, aby byl stále funkční? Naše firma se zabývá montáží hromosvodů a elektroinstalací včetně vyhotovení revizních zpráv. Obraťte se na nás!

Nabízíme montáže, opravy a revize na rodinných domech, bytových domech, multifunkčních halách a dalších objektech. Z materiálů používáme FeZn, hliník, měď a nerez. Hromosvody montujeme na všechny typy staveb (rodinné domy, bytové domy, školy, haly, sklady, kanceláře, chaty, garáže atd.).

Zjistíme Vám, jestli hromosvod funguje a co by bylo nejvhodnější, aby dál spolehlivě sloužil. Důležitou ochranou před korozí je nátěr, ten provádíme na všechny typy materiálu, dle potřeby. Vše proměříme, připravíme rozpočet, dodáme materiál, namontujeme a vypracujeme revizní zprávu. Působíme v Praze a Středočeském kraji.

Připojíme Vám nepřipojené vodivé předměty, nebo uděláme oddálené jímače na střeše (komínky, oplechování, vyvložkování komínů, antény, fotovoltaické elektrárny) k hromosvodu, aby nedošlo k jiskření a případném požáru.

Zeptat se nás můžete na cokoliv z našeho oboru, poradíme, doporučíme, zajistíme, uděláme.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Hromosvody Oddálené jímače Komínky Antény Fotovoltaické elektrárny

Služby

Montáž hromosvodů Opravy hromosvodů Revize hromosvodů Cenová kalkulace zdarma Zaměření zdarma Oplechování Vyvložkování komínů

Kontakty

Telefony

+420 606 858 428 hlavní telefon

Emaily

dtomecka@seznam.cz

Odkazy

https://estavebnici.cz/hromosvody-tomecka

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu