Josef Petr

0 (0 hodnocení)

+420 602 555 255

dispečink NONSTOP

Akční nabídka

Popis činnosti

ODTAHOVÁ SLUŽBA - Havarované nebo nepojízdné osobní, dodávkové a nákladní automobily včetně autobusů přepravíme dle požadavků klienta
AUTOPŮJČOVNA - Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem osobních a nákladních automobilů dle výběru. Vozidlo přistavíme na místo nehody, poruchy nebo jiné určené místo, kde jej opět po vrácení vyzvedneme. Nabízíme rovněž pronájem vozidel s řidičem. Při podpisu smlouvy o nájmu požadujeme kauci. Nájemné je hrazeno až při vrácení automobilu.
AUTOSERVIS - V našem moderním sevisu, který disponuje pěti zvižemi a jednou nájezdovou zdviží na nákladní vozidla, odstraňujeme veškeré závady na automobilech od základních servisních prohlídek až po náročné úkony. Opravy provádí tým vyškolených mechaniků s dlouholetou praxí v čele s přijímacím technikem. Zárovně jsme smluvním autoservisem pojišťoven jako je Kooperativa, ČPP, Česká pojišťovna... Pokud byl náš klient poškozen při dopravní nehodě, je mu vozidlo opraveno zdarma. Po dobu opravy můžeme klientovi zapůjčit náhradní vozidlo.
NÁKLADNÍ AUTODOPRAVA S HR - Nákladní autodoprava s hydraulickou rukou. Přeprava buněk a stavebního materiálu do celkové hmotnosti 40 tun.

Služby

odtahová služba autoservis autopůjčovna nákladní doprava s HR asistenční služba pojišťovací služba poradenská činnost vyprošťovací služba uzavírání pojistných smluv

Kontakty

Telefony

+420 602 555 255 dispečink NONSTOP
+420 725 797 357 servis
+420 603 513 327 kancelář

Emaily

info@carexpres.cz
servis@carexpres.cz

Odkazy

www.carexpres.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po nonstop
Út nonstop
St nonstop Dnes
Čt nonstop
nonstop
So nonstop
Ne nonstop

NONSTOP

Klíčová slova

autoservis autopůjčovna nákladní doprava vyprošťovací služba odtahová služba

Kategorie

Odtahová služba

Platební metody

  • VISA
  • MASTERCARD
  • American Express
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu