SMART, spol. s r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 541 241 706

obchodní úsek

Popis činnosti

SMART, spol. s r.o. je česká společnost, jejíž hlavní činností je dlouhodobá spolupráce s řadou výrobních a velkoobchodních firem, pro které vyvíjíme a vyrábíme komponenty, technologické celky i řídicí SW včetně provedení ověřovacích a certifikačních zkoušek.
Jedním z našich posledních rozsáhlejších projektů tohoto typu je spolupráce s brněnskou firmou NEPA, spol. s r.o. na vývoji a výrobě tepelných čerpadel vzduch-voda SINCLAIR S-THERM+, kdy jsme vyvinuli řídicí jednotku včetně řídicího i nástavbového SW pro komunikaci přes internet. Po úspěšných zkouškách ve Strojírenském zkušebním ústavu v Brně a řadě prezentací na výstavách v ČR i v zahraničí probíhají v současné době první desítky instalací těchto tepelných čerpadel v rodinných a bytových domech i průmyslových objektech v tuzemsku i v zahraničí.

Produkty

programovatelné regulátory měřiče tepla HART modem GSM modul ekvitermní regulátor měřiče průtoku monitorovací jednotky regulátory na konst. hodnotu informační display parkoviště převodníky regulátor teploty měřič průtoku

Služby

vývoj elektroniky výroba elektroniky servis MaR

Kontakty

Telefony

+420 541 241 706 obchodní úsek
+420 541 590 639 obchodní úsek

Emaily

smart@smartbrno.cz

Odkazy

www.smartbrno.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 16
Út 8 - 16
St 8 - 16
Čt 8 - 16
8 - 16 Dnes

Kategorie

Měřicí a regulační technika

Platební metody

  • faktura
  • hotově

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu