Švandovo divadlo na Smíchově

Svobodný kulturní prostor na levém břehu Vltavy.

100 (1 hodnocení)

+420 257 318 666

Main

Popis činnosti

Švandovo divadlo na Smíchově je moderním evropským kulturním centrem živých umění. Repertoár Švandova divadla tvoří inscenace stálého činoherního souboru, ovšem můžete v našem divadle zhlédnout i jiné hostující divadelní soubory (Buchty a loutky, Ductus Deferens, Divadelní spolek Jedl, Just! Impro a další), a to nejen pražské.

Svým příznivcům nabízí divadlo možnost setkávat se s výjimečnými osobnostmi českého, evropského i světového umění v rámci cyklu talk-show Scénické rozhovory a při pravidelných produkcích koncertů nadžánrové, klasické hudby i world-music.

Dalším projektem je Výtvarná zeď, jejíž hlavní myšlenkou je pomíjivost divadla. Mezi významné aktivity divadla patří také programy pro děti a mládež.

Těšíme se na Vás!

Produkty

CRY BABY CRY Hamlet Kurz negativního myšlení Šoa Smrt mu sluší Na Větrné hůrce Hadry, kosti, kůže Pankrác '45 Protest/Rest Slušný člověk Zabíjejte popírače klimatických změn dárkové poukazy Adamova jablka Ať vejde ten pravý AI: Když robot píše hru Cyrano z Bergeracu Příliš drahý jed Muž vlastní penis, vagina vlastní ženu Divadelní spolek JEDL Just! Impro Ductus Deferens představení pro děti koncerty scénické rozhovory nahrávací studio zadané představení pronájem Dějiny násilí Srpnové světlo Kabaret Winton Nothing else, Mothers Buchty a loutky Den otevřených dveří 1984 Happy End

Služby

Pořádání divadelních představení Pořádání koncertů Workshopy Nahrávací studio ŠD Výtvarná zeď České titulky pro neslyšící u inscenací Zadaná představení pro firmy

Jazyky

https://www.svandovodivadlo.cz/en

Kontakty

Telefony

+420 257 318 666 Main
+420 257 318 666 Alt
+420 724 544 499 Mobile

Emaily

pokladna@svandovodivadlo.cz
info@svandovodivadlo.cz
obchodni@svandovodivadlo.cz

Odkazy

http://www.svandovodivadlo.cz website

Facebook

Hodnocení

  • 100 od , 01.08.2014 08:11
    Výborný program. Při každé návštěvě jsem se skvěle bavila. DOPORUČUJI

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu