Ověřená firma

Asociace sklářského a keramického průmyslu ČR

Myslí a srdcem pro sklo, keramiku a porcelán.

0 (0 hodnocení)

+420 271 745 888

Popis činnosti

Asociace sklářského a keramického průmyslu ČR byla založena v roce 1990 jako zájmové sdružení výrobců plochého, obalového, technického, užitkového a osvětlovacího skla, skleněných a minerálních vláken, užitkového porcelánu, užitkové a sanitární keramiky, obchodních organizací, výrobců strojů, strojně technologických zařízení a servisních organizací a odborných škol.

Členem je i Česká sklářská společnost. Podporujeme, prosazujeme a obhajujeme zájmy a požadavky členů a odvětví vůči orgánům státní správy a Evropské unie. Řešíme konkrétní problémy a aktuální témata.

Organizujeme vzájemnou spolupráci členů při řešení společných zájmů. Zajišťujeme kolektivního vyjednávání a uzavírání kolektivní smlouvy vyššího stupně. Staráme se o racionální využívání tuzemských zdrojů surovin.

Těšíme se na vzájemnou spolupráci!

Produkty

Sklo Keramika Porcelán Bižuterie Skleněné a minerální vklákna Užitkový porcelán Sanitární keramika

Služby

Asociace sklářského a keramického průmyslu Podpora, prosazování a obhajoba zájmů Organizování spolupráce Využívání tuzemských zdrojů surovin Zajišťování databáze Koordinaci výzkumu a vývoje Odborná a finanční pomoc

Členství v profesních spolcích

Svaz průmyslu a dopravy ČR Glass Alliance Europe

Kontakty

Telefony

+420 271 745 888 hlavní telefon

Emaily

info@askpcr.cz

Odkazy

www.askpcr.cz

Facebook

Kontakty

Klíčová slova

skláři asociace sklářského průmyslu asociace keramického průmyslu sklo porcelán keramika bižuterie technické sklo obalové sklo užitkové sklo osvětlovací sklo recyklace skla sanitární keramika asociace skla asociace keramiky

Kategorie

Zájmová a profesní sdružení

Platební metody

  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu