PRONAP s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 377 965 592

Akční nabídka

Popis činnosti

Základním záměrem firmy je ukázat zákazníkovi - finálnímu výrobci nábytku, že s využitím nábytkových polotovarů ušetří nejen čas - nasazení moderních technologií umožňuje zkracovat výrobní časy, ale i peníze - vysoká efektivita výroby ve velkých sériích s trvalým tlakem na snižování výrobních nákladů přináší efekt stálých nízkých cen. K dosažení tohoto cíle budujeme image značky PRONAP, které bude synonymem profesionality, kvality a rychlého zákaznického servisu. Při výrobě zásuvkových pásů, obalovaných profilů a sesazenek používáme moderní technologie.

Historie firmy PRONAP (mimochodem název je odvozen přímo z výrobní náplně - PROdukce NÁbytkových Polotovarů) je sice poměrně krátká (založena 28. 8. 2000), přesto v lidských i technologických zdrojích navazuje na úspěšnou éru bývalého závodu Jitony a.s. Soběslav ve Starém Plzenci, který se výrobě polotovarů věnoval již řadu let předtím. Samotný vznik firmy PRONAP je výrazem moderních trendů ve výrobě nábytku, jež přináší výraznou specializaci umožňující vysoké investice do progresivních technologií. Výsledkem pak je skutečně profesionální produkt, který odpovídá nejnáročnějším požadavkům na kvalitu.

Produkty

zásuvkové pásy třístranné zásuvky - FOLDING demont zásuvky obalované profily sesazenky

Služby

výroba zásuvek výroba obalovaných profilů výroba sesazenek produkce nábytkových polotovarů kalkulace

Kontakty

Telefony

+420 377 965 592 hlavní telefon
+420 377 923 311 Alt
+420 377 965 591 Fax

Emaily

obchod@pronap.eu
info@pronap.eu

Odkazy

http://www.pronap.eu website

Kontakty

Klíčová slova

zásuvkové pásy obalované profily sesazenky výroba obalovaných profilů výroba zásuvek šuplíky zásuvky nábytek výroba nábytkových polotovarů výroba nábytku

Kategorie

Nábytek

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu