DISAM SAFETY, s.r.o., ochranné a bezpečnostní pomůcky

DISAM SAFETY, s.r.o. je autorizovaným distributorem 3M a je certifikována dle ČSN EN ISO 9001:2009.

100 (1 hodnocení)

+420 596 624 947

Popis činnosti

Společnost DISAM SAFETY s.r.o. vznikla v r. 1991 s cílem dodávat na tehdejší československý trh kvalitní a cenově dostupné osobní ochranné pracovní pomůcky. Specializujeme se zejména na ochranu dýchacích cest, zraku, sluchu, hlavy a obličeje a těla.

V návaznosti na to nabízíme pro ochranu dýchacích cest široký sortiment filtračních polomasek (respirátorů), masek a polomasek včetně filtrů k nim. Vysoký komfort a užitnou hodnotu v sortimentu ochranných pomůcek pro ochranu dýchacích cest garantují ochranné soupravy na bázi filtračních jednotek firmy 3M (typy JUPITER, VERSAFLO a ADFLO) firmy MALINA - Safety (typy CleanAir Basic a CleanAir Chemical) a firmy Scott (typ PROFLOW). Tyto soupravy mají "stavebnicový" charakter a lze tak filtrační jednotky kombinovat s různými typy náhlavních dílů (kukel, přileb),

vzduchových hadic, filtrů a dalších dílů. Ochranu dýchacích cest dále nabízíme ve formě ochranných souprav na bázi využití tlakového vzduchu, který je fitrován ve filtračních jednotkách AIRCARE, dále upravován v regulátorech Flowstream nebo v ochlazovačích V-100E resp. ohřívačích V-200E a veden opět do některého z náhlavních dílů. Tato kategorie tzv. podporovaného dýchání (PAPR) je doménou společnosti a díky dlouholetým zkušenostem můžeme kvalifikovaně poskytovat našim zákazníkům fundovaným způsobem poradenství při výběru optimálního řešení ochrany pro jeho specifické pracoviště.

Sortiment OOPP pro ochranu zraku zahrnuje několik desítek ochranných otevřených a uzavřených brýlí firem 3M a UVEX. Pro ochranu sluchu je k dispozici celá škála zátkových a mušlových chráničů sluchu, zejména z provenience firmy 3M (PELTOR).

Kategorie ochrany hlavy a tváře disponuje rozsáhlým sortimentem přileb a štítů pro různé profese.

V kategorii ochrany těla nabízíme široký rozsah tzv. jednorázových kombinéz (firem 3M, DuPont - Tyvek aMICROGARD), ze kterého si může zákazník vybrat odpovídající typ podle specifikace obtěžujících látek na jeho pracovišti.

V sortimentu jsou rovněž ochranné pomůcky pro ochranu zraku, dýchacích cest a sluchu při svařování (samozatmívací kukly 3M SPEEDGLAS), pro ochranu před tepelnými riziky (výrobce VOCHOC) a v neposlední řadě termovizní kamery pro hasiče od výrobce BULLARD.

Žádanými produkty jsou rovněž ochranné pomůcky pro protiinfekční a biologickou ochranu a další výbava pro biohazard týmy.
Běžně poskytujeme předprodejní a prodejní servis formou poradenství, předvádění nabízených OOPP přímo na inkriminovaných pracovištích našich potencionálních i stávajících klientů, prodej a servis.

Společnost DISAM SAFETY, s.r.o. je oficiálním autorizovaným distributorem firmy 3M.

Kontaktní osoby:
Ing. Alena Dolíšková, Jaromír Michálek
Tel.: +420 596 624 947
E-mail: disamsafety@disamsafety.cz

Další kontaktní údaje
Fax: +420 596 624 600

Produkty

filtrační polomasky, respirátory masky, polomasky a filtry filtry pro filtrační jednotky brýle ochranné otevřené a uzavřené ochranná sluchátka a zátky přilby ochranné štíty ochranné kukly, náhlavní díly jednorázové kombinézy OOPP pro tepelná rizika svářečské kukly termovizní kamery brusné a řezné kotouče

Služby

prodej distribuce poradenství servis

Značky

3M AIRCARE FLOWSTREAM MALINA - Safety BULLARD UVEX VOCHOC DELTA DuPont

Kontakty

Telefony

+420 596 624 947 hlavní telefon
+420 596 624 600 další telefon

Emaily

disamsafety@disamsafety.cz

Odkazy

http://www.disamsafety.cz

Hodnocení

  • 100 od , 25.01.2016 08:08
    Příjemný přístup, 100% odbornost, ochotní poradit se správným výběrem, zboží bylo skladem

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 16
Út 8 - 16
St 8 - 16
Čt 8 - 16
8 - 16

Klíčová slova

ochranné pracovní pomůcky respiratory masky polomasky filtrační jednotky

Kategorie

Ochranné a bezpečnostní pomůcky

Platební metody

  • faktura
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu