Obchodní akademie Dr. Edvarda Beneše, Slaný, Smetanovo nám. 1200

Připravujeme studenty pro výkon obchodně-podnikatelských funkcí. Uplatnění ve výrobních a obchodních firmách, ve státní správě, cestovním ruchu, peněžnictví a pojišťovnictví.

100 (1 hodnocení)

+420 312 522 422

Main

Popis činnosti

Naše škola poskytuje vzdělání v oboru Obchodní akademie. Absolventy připravujeme pro výkon obchodně-podnikatelských funkcí. Absolventi získají Europassy. V naší škole organizujeme pro žáky na začátku prvního ročníku adaptační kurz, na konci prvního ročníku sportovní kurz a v zimě pro 2. ročník lyžařský kurz, který doplňují žáci i z ostatních ročníků.

Naši absolventi jsou celkově úspěšní v dalším studiu i v zaměstnání. Ve studiu každoročně někteří pokračují na VŠE Praha, Ekonomickou fakultu ČZU v Praze, ale i na další školy zejména v ekonomických oborech, v oborech se sociální, právní a správní tematikou.

V zaměstnání nacházejí uplatnění většinou jako účetní, zaměstnanci úřadů, finančních institucí, administrativní pracovníci.

Služby

Střední škola Obchodní akademie Zaměření na cestovní ruch Zaměření podnikání Jazyky: Angličtina Ruština Němčina Španělština

Značky

Erasmus

Speciality

Testy nanečisto a přípravné kurzy Den otevřených dveří

Kontakty

Telefony

+420 312 522 422 Main

Emaily

reditelstvi@oaslany.cz
oaskl@kr-s.cz
sekretariat@oaslany.cz

Odkazy

http://www.oaslany.cz website

Hodnocení

Mimoškolní aktivity
100
Vstřícnost učitelského sboru
100
Kvalita stravování
100
Kvalita výuky
100
  • 100 od , 17.01.2019 14:55
    Absolventi obchodní akademie Slaný jsou úspěšní v dalším studiu na vysoké škole nebo i v zaměstnání. Doporučuji se podívat na den otevřených dveří v únoru. David Ejem

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu