Obchodní akademie Dr. Edvarda Beneše, Slaný, Smetanovo nám. 1200

Připravujeme studenty pro výkon obchodně-podnikatelských funkcí. Uplatnění ve výrobních a obchodních firmách, ve státní správě, cestovním ruchu, peněžnictví a pojišťovnictví.

100 (1 hodnocení)

+420 312 522 422

Main

Popis činnosti

Naše škola poskytuje vzdělání v oboru Obchodní akademie. Absolventy připravujeme pro výkon obchodně-podnikatelských funkcí. Absolventi získají Europassy.
V naší škole organizujeme pro žáky na začátku prvního ročníku adaptační kurz, na konci prvního ročníku sportovní kurz a v zimě pro 2. ročník lyžařský kurz, který doplňují žáci i z ostatních ročníků.
Naši absolventi jsou celkově úspěšní v dalším studiu i v zaměstnání. Ve studiu každoročně někteří pokračují na VŠE Praha, Ekonomickou fakultu ČZU v Praze, ale i na další školy zejména v ekonomických oborech, v oborech se sociální, právní a správní tematikou.
V zaměstnání nacházejí uplatnění většinou jako účetní, zaměstnanci úřadů, finančních institucí, administrativní pracovníci. Někteří se věnují podnikání.

Služby

Střední škola Obchodní akademie Zaměření na cestovní ruch Zaměření podnikání Jazyky: Angličtina Ruština Němčina Španělština

Značky

Erasmus

Speciality

Testy nanečisto a přípravné kurzy Den otevřených dveří

Kontakty

Telefony

+420 312 522 422 Main

Emaily

reditelstvi@oaslany.cz
oaskl@kr-s.cz
sekretariat@oaslany.cz

Odkazy

www.oaslany.cz website

Hodnocení

Mimoškolní aktivity
100
Vstřícnost učitelského sboru
100
Kvalita stravování
100
Kvalita výuky
100
  • 100 od , 17.01.2019 14:55
    Absolventi obchodní akademie Slaný jsou úspěšní v dalším studiu na vysoké škole nebo i v zaměstnání. Doporučuji se podívat na den otevřených dveří v únoru. David Ejem

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 16
Út 8 - 16 Dnes
St 8 - 16
Čt 8 - 16
8 - 16

Klíčová slova

obchodní akademie podnikatelský obor obchodní obor cestovní ruch střední škola Slaný www.oaslany.cz cestovní ruch Slaný střední škola zaměření podnikání Obchodní akademie Slaný podnikatelský obor Slaný obchodní obor Slaný OA Slaný obor 63-41-M/02 obchodní akademie Dr. Edvarda Beneše

Kategorie

Školy střední Jazykové školy Výuka jazyků Sportovní školy

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu