Ověřená firma

Obchodní akademie Dr. Edvarda Beneše, Slaný, Smetanovo nám. 1200

Připravujeme pro výkon obchodně-podnikatelských funkcí. Uplatnění ve výrobních a obchodních firmách, ve státní správě, cestovním ruchu, peněžnictví a pojišťovnictví.

0 (0 hodnocení)

+420 312 522 422

Popis činnosti

Naše škola poskytuje vzdělání v oboru 63-41-M/02 Obchodní akademie. Absolventy připravujeme pro výkon obchodně-podnikatelských funkcí. Absolventi mohou získat certifikáty IES a Europassy.

Nový program pro obor Obchodní akademie počítá s tím, že v prvním a druhém ročníku mají všichni žáci stejné učivo. Na konci druhého ročníku se rozhodnou pro jedno ze zaměření, tedy pro skupinu odborných předmětů v celkové hodinové dotaci 7 hodin, aktuálně nabízíme zaměření cestovní ruch nebo podnikání. Kromě toho si pro třetí a čtvrtý ročník zvolí jeden volitelný předmět pro intenzívní přípravu ke společné části maturitní zkoušky (výběr z předmětů matematika a konverzace v cizím jazyce v dotaci 2 hodiny týdně v každém ročníku).

V naší škole máme pro žáky prvního ročníku adaptační kurz. Na konci prvního ročníku pro studenty sportovní kurz.

Ve druhém ročníku pro studenty sportovní kurz. Naši studenti se účastní mezinárodního projektu Erasmus Plus.

Naši absolventi jsou celkově úspěšní v dalším studiu i v zaměstnání. Ve studiu každoročně někteří pokračují na VŠE Praha, ekonomickou fakultu ČZU v Praze, ale i na dalších školách zejména v ekonomických oborech, v oborech se sociální, právní a správní tematikou.

V zaměstnání nacházejí uplatnění jako účetní, zaměstnanci úřadů, finančních institucí, administrativní pracovníci, apod.

Služby

Střední škola Obchodní akademie Zaměření na cestovní ruch Zaměření podnikání Jazyky: Angličtina Ruština Němčina Španělština

Kontakty

Telefony

+420 312 522 422 hlavní telefon

Emaily

reditelstvi@oaslany.cz
oaskl@kr-s.cz
sekretariat@oaslany.cz

Odkazy

www.oaslany.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu