+420 602 573 188

Popis činnosti

Nabízíme funkční venkovní nábytek s integrovaným vytápěním a mlžícím systémem pro ohřev a ochlazování okolního ovzduší, lampou pro osvětlování prostor a odkládacím stolkem pro občerstvení nebo popelník.
Venkovní klimatizace - nový styl vybavování teras, zahrad, altánů, okolí bazénů a dalších privátních prostor. Velmi vhodné a účinné využití poskytují také v komerčním sektoru, jako jsou zahrádky restaurací, kaváren, klubů, aquaparků, golfových hřišť a mnohé další. Zákazníkům zpříjemňují pobyt ve vašem zařízení ať již designem, klimatizováním, osvětlováním a v neposlední řadě vhodným vymezením prostor ke kouření.
Nábytek slučující užitek s potěšením.
Exklusivní řada zařízení s příslušenstvím, které vám umožní si pobyt venku vychutnat v plném pohodlí. Patentované výrobky nadčasového designu svými podmanivými tvary moderně vybaví vaše venkovní prostory.

Produkty

Venkovní klimatizace Venkovní vyhřívání Venkovní topidla Venkovní chlazení Venkovní ochlazovadla Venkovní osvětlení Venkovní lampy Venkovní nábytek Zahradní nábytek Kuřácké lampy Barové stolky s vyhříváním Kavárenské stolky s vyhříváním Restaurační stolky s vyhříváním Přenosné venkovní topení

Značky

Idrobase Mensa Heating

Jazyky

Čeština English

Kontakty

Telefony

+420 602 573 188 hlavní telefon
+420 722 447 077 další telefon

Emaily

info@venkovniklimatizace.cz

Odkazy

http://www.venkovniklimatizace.cz website
http://www.venkovni-klimatizace.cz e-shop

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu