Ověřená firma

Miroslav Nymburský

0 (0 hodnocení)

+420 603 479 397

Popis činnosti

V našich obchodech koupíte SECOH dmychadla a náhradní díly změkčovače tvrdé vody a odvlhčovače. Naleznete u nás také dmychadla, vývěvy, vybavení pro ČOV a úpravu vody. Japonská preciznost a čínská produktivita jsou základem evropského úspěchu dmychadel a jejich dominance v ČR.

Vybrati si můžete na našem e-shopu www.secohdily.cz. Pro kompletní dmychadla nebo pro objednávky nad 2 500 Kč je po ČR doprava ZDARMA. Pro zachování výkonu dmychadla vždy po třech letech doporučujeme výměnu celé sady náhradních dílů, nikoli pouze membrán.

Zajišťujeme také záruční a pozáruční servis dmychadel SECOH s možností zapůjčení náhradního dmychadla. Kontakt na servis: 603 479 397.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Membránová dmychadla Rotační dmychadla a vývěvy Lamelové kompresory a vývěvy Provzdušňovací elementy Měřicí přístroje Úprava vody Odvlhčovače

Služby

prodej a opravy záruční a pozáruční servis e-shop

Značky

SECOH ESAM Flipper Dry

Kontakty

Telefony

+420 603 479 397 hlavní telefon

Emaily

info@nymburskyhk.cz

Odkazy

www.nymburskyhk.cz
www.secohdily.cz e-shop s dmychadly a náhradními díly na dmychadla

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 15
Út 8 - 16 Dnes
St 8 - 17
Čt 8 - 16
8 - 15

Klíčová slova

dmychadla rotační dmychadla vývěvy provzdušňovací elementy měřicí přístroje úprava vody odvlhčovače lamelové kompresory mobilní odvlhčovače elektronické přístroje přístroje pro hydrogeologii monitorování životního prostředí vývěvy s bočními kanály SECOH ESAM turbíny kompresory opravy magnetů membránová dmychadla

Kategorie

Čerpadla

Platební metody

  • faktura
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu