Dagmar Palšovičová

0 (0 hodnocení)

+420 732 781 174

Popis činnosti

Foot Spa je pedikérský salón, který se nachází v samém centru Havířova na Hlavní třídě v přímé blízkosti kulturního domu Radost.
Nabízíme tyto služby:
klasická (mokrá) pedikúra , medicinální (suchá, přístrojová) pedikúra, medicinální pedikúra s lázní (kombinovaná), relaxační pedikúra, wellness pedikúra, zábaly (parafínové, bahenní, čokoládové), peeling, masky + manikúra klasická, suchá, P.Shine, zábaly , peeling, masky

Při práci používáme přírodní kosmetické výrobky, zejména výrobky obsahující sůl a bahno z mrtvého moře. Pro větší požitek a relaxaci při samotné pedikúře máme na výběr ze dvou křesel. Extra pohodlné SPA pedikérské křeslo s kvalitním čalouněním a zabudovanou vaničkou s bublinkovou masáží. Druhým křeslem je moderní pedikérské křeslo s elektricky nastavitelnou výškou. Jeho silné polstrování dopřeje klientům pohodlí. K tomuto křeslu přísluší luxusní pedikérská vanička s bublinkovou masáží a světelnou uklidňující terapií. Tato kombinace udělá z „obyčejné“ pedikúry relaxační zážitek.

Objednávky přijímáme jak telefonicky na čísle: +420 732 781 174, tak e-mailem: info@footspa.cz, nebo prostřednictvím našeho objednávkového systému přímo na webu.

Služby

doplňkové služby k pedikúře mokrá pedikúra pedikúra medicinální s lázní

Kontakty

Telefony

+420 732 781 174 hlavní telefon

Emaily

info@footspa.cz

Odkazy

http://www.footspa.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 9 - 18
Út 9 - 18 Dnes
St 9 - 18
Čt 9 - 18
9 - 18

Po předchozím objednání.

Kategorie

Pedikúra

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu