Hotel Šiškův mlýn****

Luxusní hotel Šiškův mlýn****, který se nachází necelé 3 km od historické Telče.

0 (0 hodnocení)

+420 731 882 111

Popis činnosti

Srdce areálu tvoří atrium – barokní mlýn a tři původně hospodářské objekty, které patří ke kulturním památkám. Po celkové rekonstrukci zde vznikl zcela mimořádný komplex poskytující nejen služby ubytovací a stravovací, ale umožňující i nejrůznější společenské, sportovní a rekreační aktivity.

Hotel nabízí celkem 16 pokojů (42 lůžek). Pokoje jsou vybaveny stylovým rustikálním nábytkem. K vybavení každého pokoje patří televize, minibar a Wi-Fi připojení. K dispozici jsou přenosné postele, které lze umístit do dvou větších dvoulůžkových pokojů. Pro malé děti máme připraveny 2 dětské postýlky.

V ceně ubytování je zahrnuta také snídaně, kterou si můžete dát v naší restauraci. V naší restauraci se též podávají obědy a večeře. Denně nabízíme čerstvé pstruhy nalovené v haltýři u mlýna. Hotelový bar je otevřen denně 14:00-18:00 a dále 20:00–23:00. Součástí tohoto baru jsou dvě bowlingové dráhy a kulečník, které lze pronajmout za poplatek na dobu jedné hodiny.

Hotel je připraven poskytnout Vám zázemí pro uspořádání Vaší firemní akce – školení, teambuildingových akcí či konference. Zpříjemněte si Váš pobyt v hotelu Šiškův mlýn, zažeňte únavu a nechte se hýčkat. Dopřejte svému tělu i mysli relaxaci a potěšení v hotelové sauně. Zdarma můžete využít náš oblíbený krytý bazén s protiproudem a fitness vybavení.

Pevně věříme, že se budete v hotelu cítit jako doma a strávíte zde krásné chvíle, a existuje – li něco, co by mohlo Váš pobyt u nás ještě zpříjemnit, prosím neváhejte nás kontaktovat.

Těší se na Vás celý kolektiv hotelu!

Produkty

Appartmá Luxusní appartmá Mezonetové appartmá Dvoulůžkový pokoj Čtyřlůžkový pokoj Přistýlky

Služby

Ubytování Restaurace Bowlingový bar Konference Svatby Wellnes služby Masáže Sport a volnočasové aktivity

Kontakty

Telefony

+420 731 882 111 hlavní telefon
+420 734 897 144 Lenka Orságová - provozní hotelu

Emaily

siskuvmlyn@seznam.cz

Odkazy

siskuvmlyn.cz

Facebook

Nejbližší podobné firmy

Ověřená firma

0 (0 hodnocení)
Ověřená firma

0 (0 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu