Ověřená firma

Stavebniny FERDA'S Group, s.r.o.

Kompletní sortiment stavebního materiálů pro dům, interiéry i zahradu.

0 (0 hodnocení)

+420 379 423 344

Popis činnosti

Stavíte dům, přestavujete byt či upravujete zahradu? Nabízíme kompletní sortiment stavebního materiálů pro dům, interiéry i zahradu.

Mezi náš sortiment patří veškeré zdící materiály, betonové výrobky, zednické nářadí, suché směsi a stavební chemie, fasádní příslušenství, sádrokartony, odvodňovací systémy, odvětrávací a revizní příslušenství a ocelové výrobky.

V našem sortimentu naleznete také značku PRO-DOMA, která nabízí široký sortiment výrobků pro stavbu, dům i zahradu prostřednictvím nejširší sítě vlastních i partnerských stavebnin a je tak nejdostupnějším partnerem pro vaši práci.

Zpracujeme Vám projektovou dokumentaci včetně ingženýringu. Dokážeme Vám poradit s výběrem nejideálnějšího materiálu a k tomu všemu vám můžeme doporučit profesionální stavební firmu, o které si myslíme, že je pro Váš typ stavby ta nejvhodnější!

Neváhejte a obraťte se na naše stavebniny v Domažlicích!

Těšíme se na Vás!

Produkty

Betonové výrobky Dlažby Zdící materiály Zednické nářadí Stropní konstrukce Maltové směsi, omítky, potěry Suché směsi a stavební chemie Střešní krytiny Sádrokartony Komínové systémy Spojovací materiál Fasádní příslušenství Izolace Odvodňovací systémy Odvětrávací a revizní příslušenství Polykarbonát, sklolaminát Plexisklo, plastové okapy Ocel Nářadí a nástroje Ochranné a pracovní pomůcky Dveře, okna a schody Oplocení Zahradnické nářadí

Služby

Prodej stavebního materiálu Projektová dokumentace Koupelnové studio Inženýring Poradenství Doprava zboží

Značky

PRO-DOMA HELUZ Wienerberger WINKLMANN – KLIMATHERM XELLA – YTONG PORFIX KM Beta BEST GODELMANN B&BC MONTOLIT HASIT DEN BRAVEN TERRANOVA LAFARGE KNAUF RIGIPS HACO Schiedel

Členství v profesních spolcích

PRODOMA partner

Kontakty

Telefony

+420 379 423 344 hlavní telefon
+420 774 455 050 Mobil

Emaily

info@ferdasgroup.cz

Odkazy

www.ferdasgroup.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu