Charvát a.s.

Pro každého, kdo chce být pěkně v suchu. Téměř 100 let tradice a zkušeností!

0 (0 hodnocení)

+420 494 383 193

Main

Popis činnosti

V současné době se firma Charvát a.s. objemem výroby řadí mezi přední české výrobce. Více než 70 % objemu výroby je určeno pro export. Nejvýznamnějším odběratelem je Německo, kde firma působí v silné domácí i zahraniční konkurenci už od roku 1993.

V současné době se firma Charvát a.s. řadí mezi největší české výrobce a exportéry klasických asfaltovaných lepenek nepískovaných a pískovaných, dále pak natavitelných pásů z oxidovaného a modifikovaného asfaltu SBS a asfaltových střešních šindelů.

Mimo to výrobky společnosti znají zákazníci i na rakouském, maďarském, rumunském, dánském, holandském, polském, slovenském, litevském a lotyšském trhu. Prodeje jak na zahraničním, tak na tuzemském trhu se každoročně zvyšují, na čemž má zásluhu především neustále se rozrůstající sortiment výrobků, krátké dodací termíny, snadná dostupnost, trvalá péče o zákazníky a v neposlední řadě i vysoká a stabilní kvalita.

Naše výrobky jsou certifikovány TZÚS dle platných evropských norem. Cílem společnosti Charvát a.s. je nadále posilovat pouze na domácích i zahraničních trzích, rozšiřovat řady produktů a zlepšovat služby svým partnerům.

Úspěšnost firmy Charvát a.s. na náročných zahraničních trzích je důkazem stabilní kvality výrobků, maximální spolehlivosti, jasným místem původu, neustálou kontrolou laboratoří a zkušeben a trvalé péče o zákazníky.

Těšíme se na budoucí spolupráci! _

Produkty

asfaltové hydroizolační pásy asfaltové šindele bariérové balící papíry bazénová filtrace zásyp dlažby pískoviště, trávníky závětrné lišty okapnice lemování ke zdi přední lemování UNI hobby lišta

Služby

podniková prodejna

Značky

charBIT A 330 H charBIT R 330 H charBIT ELAST PV S40 charFIX ELAST G 30 charBIT A 500 H charBIT R 500 H charBIT ELAST PV S40 HQ charFIX ELAST AL 25 charBIT V60 S30 charBIT ELAST PV S50 charBIT AS šindel OBDÉLNÍK charBIT HOBBY střešní šindel OBDÉLNÍK charBIT AS šindel DELTA charBIT HOBBY střešní šindel BOBROVKA charBIT AS šindel BOBROVKA charBIT HOBBY střešní šindel DELTA charBIT AS šindel HEXAGONAL charBIT HOBBY střešní šindel HEXAGONAL

Kontakty

Telefony

+420 494 383 193 Main
+420 774 170 343 Alt

Emaily

prodejna@charvat.cz

Odkazy

http://www.charvat.cz/podnikova-prodejna website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7 - 17
Út 7 - 17
St 7 - 17
Čt 7 - 17
7 - 18

Ve dnech 9.4. - 17.4.2020 se na Vás těšíme v jiném otevíracím čase. Sledujte prosím firemní web charva.cz.

Klíčová slova

asfaltové pásy střešní šindel izolace proti vodě lepenky šindel na střechu asfaltové pásy Doudleby nad Orlicí šindel na střechu Doudleby nad Orlicí střešní šindel Doudleby nad Orlicí lepenky Doudleby nad Orlicí bariérové balící papíry asfaltové hydroizolační pásy samolepící pásy z asfaltu nastavitelné pásy z asfaltu asfaltované lepenky bez krycí vrstvy HOBBY střešní šindele nedietní asfaltové pásy

Kategorie

Izolace proti vodě Lepenky Střechy - krytiny

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu