Animo Bohemia, s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 810 888 810

Popis činnosti

V naší nabídce najdete domovní zvonky, přístupové systémy, zámky, domovní telefony a videotelefony, kamerové systémy a osvětlení společných prostor v panelových či bytových domech. Staráme se také o instalaci celistvých domovních sítí.
Ke všem produktům náleží kompletní servis od příprav na montáž přes samotnou realizaci až po konečný úklid. Při každé montážní akci dbáme na funkčnost a dlouhotrvající kvalitu a ke své práci si vybíráme kvalitní produkty prověřených značek.

Nabízíme kompletní elektromontážní práce. Provádíme instalace a zprovoznění komplexních přístupových systémů včetně zvonkových panelů, domovních telefonů a videotelefonů, rekonstrukce domovních komunikačních sítí (do této kategorie spadá i komunikace – propojení hovorových modulů s DT, televizí a internetem). Nabízíme instalaci a zprovoznění kamerových systémů pro sledování veřejných prostor. Provádíme instalaci a zprovoznění moderních LED osvětlení a pohybových senzorů.

Produkty

domovní zvonky přístupové systémy domovní telefony

Služby

odborná konzultace konzultace technických záležitostí řešení estetické stránky akce

Značky

Dorma Assa Abloy Bosch

Kontakty

Telefony

+420 810 888 810 hlavní telefon

Emaily

info@elektroanimo.cz

Odkazy

www.elektroanimo.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Na pobočkách v Plzni, Liberci, Ústí nad Labem a v Hradci Králové osobní schůzka po předchozí dohodě, centrála Brandýs nad Labem - Recepce: +420 733 748 503

Kategorie

Elektromontáže

Platební metody

  • VISA
  • faktura
  • bankovním převodem
  • American Express
  • MASTERCARD

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu