Popis činnosti

Provádíme nejen běžnou stomatologickou péči, ale také vysoce specializované zákroky z estetické stomatologie, zubní chirurgie a implantologie. Citlivý přístup k nejmladším pacientům. Možnost ošetření v celkové anestezii. Pro vzorné pacienty odměna.

Bezbolestné ošetření i v těch nejkomplikovanějších případech. Rodinné prostředí, individuální přístup ke každému pacientovi. Abychom mohli svým pacientům zajistit co nejlepší vyšetření, máme stomatologickou ordinaci vybavenou moderními technologiemi.

Naše zubní ordinace je nestátní zdravotnické zařízení, které v tuto chvíli ještě nemá smlouvy se zdravotními pojišťovnami. Plně si uvědomujeme, že každý z nás platíme měsíčně nemalé částky za zdravotní pojištění, a proto nabízíme pro pojištěné pacienty zvýhodněnou cenu, poníženou o to, co by vám hradila pojišťovna. V naší ordinaci lze platit v hotovosti i platební kartou. Kompletní ceník je k nahlédnutí v naší čekárně.

V případě zájmu o naše služby máte možnost se objednat na vstupní vyšetření. Využít můžete buď náš objednávkový formulář, nebo nám napište na emailovou adresu info@impla-dent.cz. Nezapomeňte uvést Vaše telefonní číslo, my Vám zavoláme zpět.

KONTAKTY:
+420 720 072 605
info@impla-dent.cz
Lékař: lebedieva@impla-dent.cz
Sestra: pochobradska@impla-dent.cz

Produkty

protetika celokeramické zubní náhrady implantáty bílé výplně celokeramické korunky zubní náhrady

Služby

konzultace vstupní vyšetření prevence léčba zubního kazu endodoncie estetická stomatologie dentální hygiena bělení zubů implantace extrakce zubů plastická chirurgie parodontu

Členství v profesních spolcích

Česká endodontická společnost Implantologický klub české republiky Česká stomatologická komora

Speciality

implantologie estetická stomatologie parodontologie

Kontakty

Telefony

+420 720 072 605 hlavní telefon

Emaily

info@impla-dent.cz

Odkazy

www.impla-dent.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu