ZROKNA - Zdeněk Rožnovský

Jsme rodinná firma, jejíž hlavním cílem není jen prodávat plastová okna ve Frýdku-Místku, Ostravě, Havířově či Opavě, ale v prvé řadě mít plně spokojené zákazníky, kteří se vracejí, nebo nás doporučují svým známým.

0 (0 hodnocení)

+420 558 444 003

Main

Popis činnosti

Okna, dveře a garážová vrata dodáváme již od roku 2005. Jsme komplexním dodavatelem výměny oken v panelových i rodinných domech, výrobních halách a jiných komerčních objektech.

Nejen díky našim příznivým cenám, ale také díky celkovému přístupu k zákazníkům se k nám vrací naši klienti a podporují nás k další prosperitě. Samozřejmostí je 5letá záruka na dílo, dále nabízíme i pozáruční servis, který provádí naši zkušení technici.

Plastová okna:
Dodáváme a montujeme plastová okna a dveře, různých profilů a značek. Nabízíme 5ti, 6ti i 7mi komorová plastová okna. Zakládáme si na kvalitě, proto jsou nabízené profily jen od osvědčených dodavatelů se kterými spolupracujeme od r. 2005. Nabízíme také tepelně izolační povrchovou úpravu acrylcolor a hliníkový design plastových oken Aluclip.

Hliníková okna:
Hliníkové dveře a hliníková okna ALUPROF jsou navržena tak, aby plnily svou úlohu dlouhá léta.
Kromě kvalitní, robustní profiláže jsou vybaveny značkovým kováním (Dr. Hahn, Roto, Siegenia, Geze atd.), tak aby byl zabezpečen dlouhodobý bezporuchový provoz.

Posuvné dveře:
Systémy terasových dveří nabízejí rozmanité možnosti zástavby velkých ploch a umožňují libovolnou úpravu zimních zahrad, teras a balkónů. Díky tomu na obytné interiéry ještě více působí zeleň za oknem, terasy a balkóny se pak stávají nedílnou součástí domu. _

Produkty

Plastová okna a dveře Hliníková okna a dveře Posuvné okna a dveře Vstupní dveře Garážová vrata Příslušenství

Služby

Prodej Kompletní servis Demontáž a montáž Pozáruční servis

Kontakty

Telefony

+420 558 444 003 Main
+420 605 199 199 Mobile

Emaily

info@zrokna.cz

Odkazy

www.zrokna.cz website

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 14
Út 8 - 14
St 8 - 14 Dnes
Čt 8 - 14
8 - 14

Možno dohodnout schůzku i mimo provozní dobu.

Klíčová slova

plastová okna vchodové dveře vstupní dveře hliníková okna plastová okna Frýdek – Místek plastová okna Ostrava garážové vrata bezpečnostní dveře HT dveře balkonové dveře cena oken cena plastových oken plastové dveře hliníkové dveře posuvné dveře

Kategorie

Okna a okenice Dveře, vrata Fólie Ochranné a bezpečnostní pomůcky

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu