Ověřená firma

Kláštery Český Krumlov

0 (0 hodnocení)

+420 725 554 705

Popis činnosti

Nedávno zrenovovaný a veřejnosti zpřístupněný areál unikátního trojklášteří v historickém centru Českého Krumlova nabízí vyžití jak milovníkům historie, tak i rodinám s dětmi.

V rámci expozičního okruhu Život a umění v krumlovských klášterech si prohlédněte krásnou architekturu a historické artefakty. Sami nebo s partou kamarádů si pohrajte a tvořte v Interaktivní expozici lidských dovedností. Navštivte klášterní řemeslné dílny a odneste si vlastnoručně vytvořený řemeslný výrobek.

Užijte si divadla a koncerty, přiučte se něčemu novému na přednáškách a workshopech nebo využijte našich prostor pro odborné semináře. Expozice a řemeslné dílny jsou otevřeny celoročně.

Prosíme, ověřte si na našich webových stránkách naši otevírací dobu, program provozu řemeslných dílen nebo podrobnější informace o dalších programech.

Budeme se na Vás těšit.

Kontakty

Telefony

+420 725 554 705 hlavní telefon

Emaily

informace@divadlock.cz

Odkazy

http://www.klasteryck.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací doba

Po 10 - 18
Út 10 - 18 Dnes
St 10 - 18
Čt 10 - 18
10 - 18
So 10 - 18
Ne 10 - 18

Klíčová slova

Klášter Muzeum Expozice Semináře workshopy řemesla děti Český Krumlov Výstava oddychové centrum Český Krumlov zahrady Český Krumlov klášter Český Krumlov muzeum Český Krumlov semináře Český Krumlov workshopy Český Krumlov

Kategorie

Kláštery Muzea Umělecká řemesla Výstavy a veletrhy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu