Ověřená firma

Lucie Demeterová, advokátní kancelář

Advokátní kancelář se zkušenostmi z mezinárodních korporací.

100 (1 hodnocení)

+420 608 822 771

Popis činnosti

Jsme advokátní kancelář nabízející právní asistenci z různých oblastí práva. Zázemí naší kanceláře najdete v centru Strakonic.

Jsme připraveni poskytnout našim klientům právní služby a poradenství v nejvyšší možné kvalitě a zároveň v reálných cenových podmínkách, a to nejen v jazyce českém, ale i v anglickém a ruském. Naší specializací je IT právo a licence, autorské právo, obchodní smlouvy, právo obchodních společností a družstev, pracovní a občanské právo, řešení právních vztahů k nemovitostem.

Svou působnost rozšiřujeme také do širokého odvětví insolvence a rodinného práva. Našimi současnými klienty jsou jak velké nadnárodní společnosti, tak i drobní podnikatelé v jihočeském kraji. Jsme členy České advokátní komory a Jihočeské hospodářské komory.

Víme, jak to dělají ti největší hráči na trhu.

Poradíme i Vám.

Služby

Pracovní právo Obchodní smlouvy IT právo Nemovitosti Právo duševního vlastnictví Rodinné právo Insolvence Obchodní společnosti Advokátní úschova Obchodní podmínky Ochranné známky Licence Právní poradenství

Jazyky

Čeština Angličtina Němčina Ruština Ukrajinština

Kontakty

Telefony

+420 608 822 771 hlavní telefon

Emaily

ldemeterova@demeterlegal.cz

Odkazy

www.demeterlegal.cz

Facebook

Hodnocení

Přístup
100
Odbornost
100
Cena
100
  • 100 od , 03.02.2017 14:14
    Spokojenost.

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 15
Út 8 - 15
St 8 - 15
Čt 8 - 15
8 - 15

Klíčová slova

advokát advokátní kancelář advokáti právník právní poradenství advokát Strakonice advokátní kancelář Strakonice právní poradenství Strakonice právník Strakonice obchodní právo Strakonice IT právo Strakonice nemovitosti Strakonice právo duševního vlastnictví Strakonice rodinné právo Strakonice licenční smlouva Strakonice licenční smlouva IT právo cloudové služby SLA ochranná známka Strakonice odlužení Strakonice osobní bankrot Strakonice insolvence Strakonice insolvenční poradna Strakonice insolvence insolvenční poradna osobní bankrot pracovní právo Strakonice výpověď výpověď Strakonice pracovní smlouva dohoda o ukončení nájemní smlouvy NDA nda Strakonice dohoda o mlčenlivosti právní servis obchodní podmínky spotřebitelské smlouvy registrace ochranných známek založení firmy založení společnosti založení s.r.o., a.s. nájemní smlouva kupní smlouva všeobecné obchodní podmínky advokátní úschova Strakonice advokátní úschova obchodní podmínky společnosti VOP e-shopy právník IT právo smluvní podmínky převod OP převod obchodního podílu zástavní právo darovací smlouva smlouva o dílo servisní smlouva rámcová smlouva smlouva o přechodu obchodního podílu smlouva o updrade smlouva o zápůjčce zakládací listina smlouvy v angličtině agreement Franchising franšízing franšíza Občanské právo autorské právo dohoda společníků logo jednatel obchodní značka představenstvo družstvo členský podíl v bytovém družstvu ochrana informací korporátní právo

Kategorie

Advokáti Právní poradenství Patenty, ochranné známky Nemovitosti Outsourcing

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu