Logopedie - Mgr. Dana Šálová

0 (0 hodnocení)

+420 313 511 319

Popis činnosti

Provozujeme logopedickou ordinaci pro děti a dospělé. Klinická logopedie jako rehabilitační obor se zabývá diagnostikou a terapií poruch řeči, komunikace, hlasu a sluchu. Má své pevné místo v systému zdravotní péče pro děti, dospělé i seniory.

Logopedickou praxi vykonávám od roku 1993. V současné době v ambulancích v Kladně, na Stochově, v Novém Strašecí a v Rakovníku. Cílem logopedické péče je ve spolupráci s rodinou, pedagogy, vychovateli a zdravotnickými pracovníky docílit u dítěte i dospělého maximálních komunikačních schopností.

V rámci logopedické péče zabezpečujeme:
• ambulantní logopedickou diagnostickou, terapeutickou, preventivní a poradenskou péči kvalifikovanými logopedy
• logopedická vyšetření na vlastní žádost (např. ke studiu na VŠ)

Logopedická péče probíhá zpravidla na základě doporučení pediatra nebo jiného zdravotnického odborníka. Vlastní objednání k logopedovi lze provést osobně, telefonicky, ev. e-mailem. Návštěvy v logopedických ambulancích probíhají na základě objednávání (tedy dohodnutí dne i hodiny).

Logopedická péče je pro klienty bezplatná, je hrazena v rámci smluvního vztahu zdravotnického zařízení a zdravotních pojišťoven. Přímo hrazeno je pouze logopedické vyšetření na vlastní žádost, péče nad rámec smluvního vztahu nebo vypracování zprávy nesledující léčebný cíl.

V současné době je možné objednat se v Kladně, na Stochově, v Novém Strašecí a v Rakovníku.

Služby

logoped logopedie klinická logopedie

Kontakty

Telefony

+420 313 511 319 hlavní telefon
+420 728 865 130 další telefon

Odkazy

http://www.logopedie-kladno.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu