Ověřená firma

Nástrojárna HRUBÝ s.r.o.

Při výrobě, konstrukci a řešení materiálových, technologických a provozních problémů, využíváme praxe v oboru nástrojářství od roku 1982.

0 (0 hodnocení)

+420 607 631 331

Popis činnosti

Nástrojářské práce zajišťujeme vlastní výrobní kapacitou na moderních i klasických obráběcích strojích. Provádíme frézování na klasických i CNC frézách, soustružení, vrtání, závitování, pískování drobných součástí, kalení součástí pro nástrojářský servis, dělení materiálu, broušení kovů na plocho, broušení kovů na kulato a souřadnicové broušení. Zajišťujeme zakázkovou výrobu nástrojů, strojních součástí, náhradních dílů, nářadí a výrobu prototypů včetně návrhu a konstrukce. Elektroerozivní obrábění.

Jsme schopni zajistit kompletní výrobní servis počínaje návrhem v CAD systémech, přes široké spektrum našich výrobních strojírenských technologií a vyprodukovat tak ve finální fázi komplexní produkt požadovaný zákazníkem.

Kontaktní osoba:
Miroslav Hrubý
607 631 331, nastrojarstvihruby@seznam.cz

Služby

nástrojářství

Kontakty

Telefony

+420 607 631 331 hlavní telefon

Emaily

nastrojarstvihruby@seznam.cz

Odkazy

www.nastrojarstvi.eu

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7 - 16
Út 7 - 16
St 7 - 16 Dnes
Čt 7 - 16
7 - 16

Klíčová slova

nástrojářství výroba nástrojů výroba prototypů náhradní díly CNC frézování pískování elektroerozivní obrábění CNC soustružení broušení frézování měření nástrojářské práce obrábění materiálů

Kategorie

Nástrojárny Frézy a frézařské práce Pískování Měřicí a regulační technika

Platební metody

  • faktura
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu