GASline s.r.o.

Hlavním cílem společnosti je spokojený zákazník, proto se veškeré činnosti a procesy orientují především na vysokou kvalitu, jakost, odbornost, komplexnost a rychlost.

0 (0 hodnocení)

+420 466 264 086

Main

Popis činnosti

Společnost GASline s.r.o. se úzce specializuje na profesionální potrubní rozvody ve strojírenském, automobilovém, chemickém a potravinářském průmyslu, dále na prodej kompletního sortimentu průmyslových armatur, širokého spektra hutního materiálu.

Působí jako dodavatel montážních a svářecích prací a zabývá se prodejem profesionálního nářadí, kotvící, upevňovací a tlumící techniky značky MÜPRO. V oblasti politiky jakosti klade společnost velký důraz na vhodný výběr pracovníků, jejich postupné vzdělávání s cílem zajistit jejich vysokou profesionalitu a odbornost.

Společnost dodržuje platná ustanovení veškerých právních předpisů a nařízení souvisejících s ochranou životního prostředí, aplikuje a zlepšuje firemní procesy spojené s ochranou životního prostředí.

Produkty

šoupátka kulové kohouty uzavírací klapky uzavírací ventily regulační ventily zpětné ventily zpětné klapky pojistné ventily filtry průhledítka stavoznaky odvaděče kondenzátu teploměry průtokoměry hladinoměry armatury ovládané převodovkami, pneupohony, servopohony náhradní díly potrubní rozvody technických plynů potrubní rozvody speciálních plynů potrubní rozvody medicinálních plynů potrubní rozvody vakua a stlačeného vzduchu tlakoměry (manometry)

Služby

technické poradenství velkoobchod Müpro kompletní dodávky v oblasti vyhrazených tlakových a plynových zařízení dodávky průmyslových armatur a jejich příslušenství zakázková výroba z nerezové a uhlíkové oceli technické poradenství

Značky

Müpro

Kontakty

Telefony

+420 466 264 086 Main
+420 495 542 232 Fax

Emaily

info@gasline.cz

Odkazy

www.gasline.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu