Advokátní kancelář JELÍNEK & Partneři s.r.o.

Vytrvalost. Tradice. Odhodlání.

0 (0 hodnocení)

+420 725 709 679

Popis činnosti

Advokátní kancelář JELÍNEK & Partneři s.r.o. je největší advokátní kanceláří v Pardubickém kraji s více než dvacetiletou tradicí, která vzešla z dlouholetých zkušeností a rozličné praxe významného advokáta JUDr. Pavla Jelínka, Ph.D., na jehož letitou a vysoce odbornou právní praxi a životní zkušenosti plynně navázala v podobě společnosti s ručením omezeným o platformě tří kmenových společníků.

Poskytujeme právní služby a poradenství ve všech oblastech práva. Nabízíme nejen komplexní právní servis, ale i dílčí právní úkony, a to jak podnikatelským, tak fyzickým osobám na území ČR i v zahraničí. Zejména služby v oboru obchodního práva, zakládání společností a vymáhání pohledávek v oblasti rozvodů, veřejných zakázek, trestního a přestupkového práva.

Advokátní kancelář JELÍNEK & Partneři s.r.o. poskytuje právní poradenství a služby svým klientům na nejvyšší odborné úrovni, a to v jazyce českém, anglickém, německém, francouzském, italském, ruském a ukrajinském.

Advokátní kancelář JELÍNEK & Partneři s.r.o. patří ke stabilním a silným hráčům na poli advokacie a svůj vliv a sílu je odhodlána nadále vytrvale upevňovat a posilovat.

Služby

Komplexní právní servis Obchodní právo Občanské právo Trestní a ústavní právo Správní a přestupkové právo Zdravotnické právo Pracovní právo Rodinné právo Veřejné zakázky Úschovy peněz Vyhledávání informací a důkazů

Kontakty

Telefony

+420 725 709 679 hlavní telefon

Emaily

advokati@advokatijelinek.cz

Odkazy

www.advokatijelinek.cz

Facebook

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu