Areál Skiland Ostružná - Jeseníky

0 (0 hodnocení)

+420 737 050 616

Popis činnosti

Areál Skiland Ostružná Jeseníky nabízí ubytování v různých kategoriích - hotelové pokoje, rodinný penzion, apartmány nebo horská chata na Petříkově.
Check in od 15 hod - 20 hod. Při pozdějším příjezdu kontaktujte recepci na tel. 777 254 542.
Check out do 10 hod.

Pobyt je možné objednat se snídaní (rautová), polopenzí (polévka, večeře - výběr ze tří minutkových jídel) nebo plnou penzí (oběd - polévka, jídlo bez možnosti výběru, večeře - výběr ze tří minutkových jídel).

Sleva 8 % při pobytu na 4 a více nocí. Sleva 15% při pobytu na 7 a více nocí. Sleva 5% za stálého klienta a dalších 5% za včasnou úhradu zálohy.
V nabídce máme několik pobytových balíčků. Aktuální nabídku najdete na našich webových stránkách.
Ubytování je vhodné pro jednotlivce, páry, skupiny, firmy, školy, soustředění. Kapacita přes 100 lůžek. Chata Petříkov cca 45 lůžek. Ubytování je možné v jakémkoliv termínu, kromě 24. a 25.12. Vítáme i vaše čtyřnohé mazlíčky - 130Kč/noc/hotel/apartmány, 100Kč/noc/penzion.

V areálu naleznete 2 bowlingové dráhy, 2 tenisové kurty, pingpongový stůl, šipky, kulečník, stolní fotbálek, bungee trampolínu (v létě), dětský koutek, dětské prolézačky, ruské kuželky. K dispozici je i tělocvična, kterou ubytovaným skupinám (cvičebním pobytům) poskytujeme zdarma.
Pro firemní školení jsme schopni zajistit školící místnost nebo sál, připravit coffee break či raut. Jsme vybaveni také technikou - plátno, dataprojektor, flipchart.

V areálu naleznete také Stálou expozici hudebních nástrojů. Tato ojedinělá soukromá sbírka nástrojů obsahuje cca 700ks. Shlédnout můžete jak známé nástroje, tak naprosté unikáty. Expozice je otevřena každý den od 10-17hod. Navštívit ji mohou hosté i veřejnost. Vstupné 50Kč/osoba.

V přilehlé restauraci Skiland můžete ochutnat burgery, lívance, palačinky a jiné dobroty vlastní výroby. Samozřejmostí jsou i pokrmy české kuchyně - svíčková na smetaně či hovězí gulášek.

Služby

ubytování restaurace zábava akce e-shop expozice lyžařské kurzy škola v přírodě svatby firemní akce rodinné oslavy bowling tenisové kurty tělocvična bungee trampolína půjčovna venkovní areál vnitřní areál

Jazyky

český anglický polský

Kontakty

Telefony

+420 737 050 616 hlavní telefon
+420 777 254 542 další telefon

Emaily

skiland@skiland.cz recepce

Odkazy

www.skiland.cz website

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 20
Út 8 - 20
St 8 - 20
Čt 8 - 20
8 - 20
So 8 - 20 Dnes
Ne 8 - 20

Zavřeno 24.12. a 25.12.

Klíčová slova

hotel rodinný penzion horská chata Petříkov restaurace bowling půjčovna sportovního vybavení bungee trampolína tenis kuželky expozice hudebních nástrojů apartman svatba rodinné oslavy firemní akce Ostružná Petříkov Ramzová Jeseníky ubytování aktivní dovolená hory dovolená na horách turistika cyklistika cestování pobyt se psem ubytování Jeseníky

Kategorie

Ubytovny, ubytování Hotely Penziony Restaurace Bowling (kuželny)

Platební metody

  • American Express
  • VISA
  • hotově
  • faktura
  • MASTERCARD

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu