Levandulový statek Bezděkov

0 (0 hodnocení)

+420 604 744 534

Popis činnosti

Náš statek se nachází v obci Bezděkov u Úsova, při příjezdu od obce Police vyjedete po hlavní cestě až na kopec, kde na točně necháte svoje vozidlo a pěšky kolem křížku se dostanete k levandulovému poli.

Naše první políčko čítající cca 2 500 hlav levandule různého stáří od tříletých keřů po malé loňské keříky jsme na podzim 2016 rozšířili o dalších 6000 sazenic na vedlejším větším poli, které budeme postupně dosazovat. Pokud plánujete Vaši návštěvu, doporučujeme Vám ji až v první půlce července, kdy jednak bude naše levandule v plném květu a také budeme lépe připraveni přivítat návštěvy. Od roku 2017 navíc nabízíme přímo na našem statku zážitkové programy v podobě komentovaných prohlídek, degustačního menu podávaného přímo u rozkvetlého pole a další aktivit. Ve dnech 5. a 6. července 2017 na poli v naší levanduli pořádáme dva dny plné zábavy, informací o levanduli, muziky a trhů různých lokálních producentů neboli „Bezděkovský levandulový festival 2017“.

V následujících letech plánujeme celé levandulové království, v podobě 5 hektarů levandulových polí, obklopujících Bezděkovský statek. Většinu produkce z úrody zpracujeme pro naši kavárnu, farmářské trhy a část také pro odběratele.

Jsme také moc hrdí na to, že hned od počátku našeho snažení jsme se přihlásili k BIO certifikaci. Slovíčko BIO pro nás není až tak důležité, zato filozofie BIO jednoznačně.

Držíme s přírodou, a proto hospodaříme bez použití chemických látek.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

dárkové předměty léčivé výrobky domácí dezerty s levandulí levandulová limonáda levandulová bábovka bio káva víno

Služby

pěstování levandule kavárna BIO certifikace levandulový obchůdek farmářské trhy e-shop zážitkové programy komentované prohlídky svatby teambuilding

Značky

J. J. Darboven DarbovenRIESLING

Speciality

levandulové degustační menu

Kontakty

Telefony

+420 604 744 534 hlavní telefon
+420 721 835 061 Mobile

Emaily

info@levandulovystatek.cz

Odkazy

http://levandulovakavarna.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu