Levandulová kavárna & Riesling house

0 (0 hodnocení)

+420 604 744 534

Popis činnosti

Přijďte k nám ochutnat netradiční chuť levandule ve spojení s vynikajícím druhem kávy v BIO kvalitě, skvělé domácí dezerty nebo osvěžující levandulovou limonádu.

V květnu 2015 jsme pro Vás otevřeli malou levandulovou kavárnu na náměstí, přímo v centru města Zábřeh. Potěšíme zde nejen milovníky kávy, levandule a vína, ale také všechny ty, které láká si prostě jen tak užít příjemnou chvíli v útulném a levandulí provoněném místě.

Kávu, kterou jsme pro Vás vybrali je káva Verde od dodavatele J. J. Darboven. Právě BIO kvalita, Fair Trade zpracování v pohostinném prostředí Quatemaly a k tomu její lahodná chuť pro nás byly jedinečnou kombinací, díky které Vám můžeme dopřát kvalitní požitek z kávy.

Víno, které je naším jednoznačným vítězem mezi všemi a na které jsme se rozhodli specializovat nejen v soukromém životě, ale i v naší kavárně je odrůda RIESLING.

Pro ty z Vás, které očaruje opojná vůně a blahodárné účinky této krásné rostliny stejně jako nás, jsme přímo v kavárně připravili malý obchůdek, kde si ze spousty malých či velkých levandulových radostí můžete vybrat tu pravou ať už pro Vás či Vaše blízké jako dárek.

Tento obchůdek slouží jako prostředek k tomu, jak se s vámi podělit o radost, která nám s láskou vyrůstá na poli našeho levandulového statku.

Produkty

domácí dezerty s levandulí levandulová limonáda levandulová bábovka bio káva víno dárkové předměty léčivé výrobky

Služby

kavárna farmářské trhy levandulový obchůdek e-shop BIO certifikace

Značky

J. J. Darboven RIESLING

Kontakty

Telefony

+420 604 744 534 hlavní telefon
+420 721 835 061 další telefon

Emaily

info@levandulovystatek.cz

Odkazy

http://levandulovakavarna.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 10 - 19
Út 10 - 19
St 10 - 19 Dnes
Čt 10 - 19
10 - 19
So 13 - 19
Ne 13 - 19

Klíčová slova

dezerty s levandulí levandulová limonáda levandulová bábovka RIESLING J. J. Darboven kavárna levandulová kavárna levandule levandule lékařská vinotéka levandulový statek dárkové předměty s levandulí BIO certifikace BIO výrobky BIO levandule levandulová kavárna Zábřeh

Kategorie

Kavárny

Platební metody

  • hotově

Nejbližší podobné firmy

0 (0 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu