Pohřební služba a kamenictví Horák

0 (0 hodnocení)

+420 776 868 600

Main

Popis činnosti

Zajistíme důstojný poslední odpočinek. Pohřební služba Horák zajistí pohřby Vaších blízkých dle Vašeho přání a představ.

Převoz zemřelého po celé ČR i zahraničí, obléknutí a úprava zemřelého je samozřejmostí. Zajištění a provedení smutečního obřadu dle vašeho přání v obřadní síni, kostele či kapli po celé ČR.

Kremace bez smutečního obřadu, sjednání pohřbu v klidu Vašeho domova, vše sjednáme u Vás doma po telefonické domluvě nebo pro Vás v rámci kraje přijedeme.

Pokud jste se dostali do situace, kdy potřebujete řešit pohřeb blízkého a nevíte co máte dělat, neváhejte nám zavolat, se vším Vám pomůžeme a poradíme.

Produkty

Smuteční oznámení Hřbitovní doplňky Smuteční vazba Smuteční stuhy, věnce, vázané kytice Rakve Urny Ozdobné obaly na urny Pomníky Náhrobky Jedno hroby Dvoj hroby Urnové hroby Hrobky

Služby

Komplexní pohřební služby NONSTOP převozy zesnulých Zajištění smutečního obřadu Kremace Obléknutí a úprava zemřelého Automobil pro pozůstalé zdarma Smuteční vazby a tisk Kamenické práce Oprava hrobů a hrobek Kopání hrobů a stavba hrobek Čištění pomníků

Kontakty

Telefony

+420 776 868 600 Main

Emaily

pohrebnisluzba-horak@seznam.cz

Odkazy

pohrebnisluzba-horak.cz/ website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu