VF.ELECTRIC s.r.o.

Registrujte se zdarma a využívejte bohatou nabídku našich prodejen za ty nejlepší ceny!

0 (0 hodnocení)

+420 327 321 678

Popis činnosti

Chcete nakupovat elektro přímo z Vašeho domova? Pak neváhejte a navštivte náš e-shop nebo prodejnu, kde najdete více než 8 000 kusů zboží skladem a za ty nejlepší ceny!

Už od roku 2003 pro vás zajišťujeme maloobchodní a velkoobchodní prodej nejen kompletního sortimentu elektra, najdete u nás i grily spoustu dalších produktů. Naší prodejnu najdete v Pardubicích, Kolíně, Jaroměři, Uhlířských Janovicích a v Sázavě.

Nabízíme prodej domácích elektrospotřebičů. Máme velký výběr zboží přímo na prodejně. Samozřejmostí je pomoc při výběru nejvhodnějšího elektrospotřebiče. Nabízíme originální zboží se značkovým servisem. Na zboží zakoupené u nás nabízíme prodloužené záruky až na 5 let.

Zajistíme náhradní díly na veškeré u nás koupené elektrospotřebiče. Náš velkoobchod nabízí elektroinstalační materiál, kabely, rozvaděče, jističe, vypínače, zásuvky i svítidla. Dále nabízíme vestavné a domácí spotřebiče, značkovou, ale i levnější variantu elektroniky, satelitní techniku a mnoho dalšího. Zajišťujeme revize a elektroinstalační práce.

Našim cílem je nabízet kvalitní spotřebiče, které Vám budou po dlouhou dobu spolehlivě sloužit. Proto se zaměřujeme na prověřené výrobce s mnohaletým působením na našem trhu. Veškeré námi nabízené zboží pochází z oficiálních dovozů daných značek do ČR.

Svým zákazníkům poskytujeme poradenský servis, montáž, záruční a pozáruční servis, dopravu do 20 km od našich prodejen zdarma, slevy a prodloužené záruky až na pět let. Tým našich dlouholetých zaměstnanců je proškolován přímo od výrobců, aby byl připraven zodpovědět veškeré Vaše dotazy a pomoci nejen při výběru těch pravých spotřebičů pro Vás, ale i při případných potížích technického rázu.

Na našich prodejnách můžete využít možnosti platby platební kartou a rovněž můžete využít možnosti sjednání splátek.

Věříme, že s Vaším nákupem u nás budete spokojeni a že se k nám zase rádi vrátíte.

Těšíme se na Vás!

Produkty

elektroinstalační materiál kabely rozvaděče jističe vypínače zásuvky svítidla domácí spotřebiče kuchyňské nádobí, náčiní a doplňky vestavné spotřebiče značková elektronika satelitní technika náhradní díly

Služby

e-shop záruční a pozáruční servis revize elektroinstalační práce odborná montáž a poradenství kuchyňské studio prodloužené záruky pojištění zakoupeného zboží svoz starých spotřebičů nákup na splátky

Značky

AEG BEKO BLOMBERG BOSCH BRANDT ETA ELECTROLUX FAGOR INDESIT JVC LG LIEBHERR MIELE SIEMENS MORA ROMO SENCOR SHARP SONY PHILCO PHILIPS PANASONIC WHIRLPOOL GRUNDIG

Kontakty

Telefony

+420 327 321 678 hlavní telefon
+420 327 321 678 Specialista IT, audio, černá technika
+420 777 297 270 Vedoucí, velká a malá bílá technika, reklamace

Emaily

sazava@vfelectric.cz

Odkazy

www.vfelectric.cz
www.grundig-store.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu