LF Design - dekorační studio

Nejen stínící technika pro Váš domov.....

0 (0 hodnocení)

+420 603 875 529

Popis činnosti

Hezké, příjemné, dynamické, atraktivní, zajímavé, …
To vše jsou atributy naší práce, kterou se snažíme přenést do Vašeho interiéru. Okenní dekorace, stínění, tapety, koberce, záclony - od návrhu až po realizaci, to je standard našeho studia v Náchodě.
Hledáme vhodná řešení, pracujeme s kvalitními dodavateli, vybíráme nové materiály, jezdíme po výstavách, veletrzích, hledáme a nacházíme.
V našem malém, ale příjemném studiu Vám ukážeme materiály, možnosti, technické detaily, … a budeme se Vám maximálně věnovat.

Žaluzie a rolety, japonské stěny, plisé, římské rolety
V oblasti interiérové stínicí techniky zastupujeme především českou společnost BEMATECH, s.r.o, která se za posledních 20 let dostala mezi nejvýznamnější tuzemské výrobce interiérové stínicí techniky a jejíž výrobky perfektně zapadají do našeho portfolia. Mimo to nabízíme špičkové římské rolety Inside belgického výrobce Inside Shadow a japonské stěny, látkové rolety, žaluzie, římské rolety a plisé předních českých i zahraničních výrobců.

Záclony, závěsy a dekorace
Pomůžeme Vám vybrat ty nejvhodněší záclony, závěsy a dekorace pro Váš byt, můžeme Vám zpracovat grafický návrh, ale hlavně Vám vybrané záclony a ostatní produkty ušijeme, nainstalujeme, naaranžujeme nebo nalepíme. To jsou věci, které nás baví a které umíme velmi dobře. V našich studiích v Náchodě, či Trutnově Vám tyto produkty představíme, ukážeme. Naši zákazníci nejsou pouze z Královéhradeckého nebo Pardubického kraje, ale z celé České republiky.
Nabízíme rozsáhlé kolekce dekoračních a závěsových látek od renomovaných, evropských výrobců, jako je GERSTER GmbH, RASCH Textil GmbH, MOTTURA s.p.a a řada dalších. Cílem je dosáhnout dokonalého vzhledu a splnění Vašich požadavků a představ.

Markýzy, pergoly, stínicí plachty, venkovní rolety a žaluzie
Do exteriéru nabízíme špičkové markýzy od výrobců CLIMAX nebo BRUSTOR, zajímavé stínicí plachty INGENUA, designové pergoly BRUSTOR nebo RENSON. V oblasti venkovního zastínění oken nabízíme venkovní rolety a venkovní žaluzie s nejširší škálou barev, možností provedení a ovládání na českém trhu. Vše v té nejlepší kvalitě a nadstandardním zpracování.

Produkty

Záclony Závěsy Garnýže Tapety a dekorace Interiérová stínící technika Žaluzie, rolety, japonské stěny, plisé Stínicí exteriérová technika Stínicí plachty Ingenua Ložní soupravy Napínací prostěradla Lůžkoviny Ložní povlečení

Kontakty

Telefony

+420 603 875 529 hlavní telefon
+420 739 720 020 další telefon

Emaily

info@lfdesign.cz
lubos@lfdesign.cz
dana@lfdesign.cz

Odkazy

www.lfdesign.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8:30 - 11 12:30 - 17
Út 8:30 - 11 12:30 - 15:30 Dnes
St 8:30 - 11 12:30 - 17
Čt 8:30 - 11 12:30 - 15:30
8:30 - 11 12:30 - 17

Klíčová slova

Záclony Závěsy Garnýže Tapety Dekorace Žaluzie Rolety Plisé Japonská stěna Stínicí plachty Ingenua Ložní soupravy Napínací prostěradla Lůžkoviny Ložní povlečení

Kategorie

Bytové doplňky Rolety, markýzy Záclony a dekorační látky Bytový textil

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu