Ověřená firma

ROLROLS s.r.o.

Jestliže chcete pro Váš dům to nejlepší, svěřte ho do rukou právě nám a my Vám z něj vytvoříme pohodové prostředí chráněné proti slunci, hmyzu a dalším vlivům počasí a prostředí, ve kterém žijete.

0 (0 hodnocení)

+420 776 002 422

Popis činnosti

Firma ROLROLS je složená z nejzkušenějších odborníků na našem trhu, kteří mají mnohaletou praxi v oblasti výroby a montáže stínící techniky a dalšího vybavení pro domov a bydlení.

Prodej stínící techniky pro interiér i exteriér Vašeho bytu či domu. Věříme, že správným přístupem k zákazníkovi a kvalitním sortimentem bude dosaženo spokojenosti až do těch nejmenších detailů.

Naleznete zde několik typů hliníkových žaluzií (rovné i profilované lamely, široké, úzké), látkové rolety, sítě proti hmyzu, stále oblíbenější plisé anebo římské rolety. Vyberte si např. japonskou posuvnou stěnu či markýzu, pergolu a slunečník.

Naši nabídku tvoří komplexní servis - konzultace, zaměření, předvedení, výroba na míru a samozřejmě montáž. Přijďte a vyzkoušejte si různé druhy stínění.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

vertikální žaluzie plastové žaluzie bambusové žaluzie dřevěné žaluzie látkové žaluzie plisé žaluzie záclonové žaluzie venkovní žaluzie předokenní rolety látkové rolety střešní rolety římské rolety topení k markýzám markýzy pevné, výsuvné, sklopné závěsy, sítě proti hmyzu hliníkové pergoly

Značky

Pergoly PLACEO Pergoly BERGMANN Pergoly BIO Pergoly BRUSTOR Pergoly Corradi Pergoly CS

Jazyky

čeština

Kontakty

Telefony

+420 776 002 422 hlavní telefon
+420 800 104 010 Bezplatná linka

Emaily

info@rolrols.cz
podebrady@rolrols.cz

Odkazy

www.rolrols.cz
www.latkoverolety.cz
www.predokenirolety.cz
www.japonskeposuvnesteny.cz
www.rimskerolety.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 9 - 17
St 9 - 17 Dnes
Čt 9 - 17

Ostatní dny po tel. dohodě.

Klíčová slova

žaluzie roleta markýza plisé látková roleta pergola pergoly hliníkové pergoly rolety Poděbrady markýzy Poděbrady látkové rolety Poděbrady žaluzie Poděbrady rolrols Poděbrady

Kategorie

Žaluzie Rolety, markýzy Bytové doplňky Dveře, vrata

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu