ArealPauli - Pavlína Vitebská

0 (0 hodnocení)

+420 491 452 315

Popis činnosti

Areál Pauli, Česká Skalice - ubytování v krásném prostředí, kde naleznete spoustu možností, jak trávit svůj čas. V blízkosti se nachází nádrž Rozkoš, kde se můžete věnovat jak relaxaci, tak sportovním aktivitám. Ubytování Rozkoš, ubytování za dobré ceny, parkování v uzavřeném areálu, teplá voda, povlečení a ručníky, venkovní bazén pro všechny, tenisový kurt, ping pong, dětské hřiště, trampolína, internet v celém areálu ZDARMA.

Veškeré ceny jsou uvedeny konečné, a to za ubytovací jednotku! Všechny naše ubytovací jednotky mají své vlastní WC, sprchový kout, zařízenou kuchyňku (dle dispozic ubytovací jednotky).

Posezení a stravování – přímo v Areálu Pauli je možnost posezení a občerstvení, nealko nápoje, alko nápoje, točené pivo aj. Možnost využití ohniště. Stravování, polopenze, plná penze v restauraci Na Bojišti.

Česká Skalice a její okolí přímo vybízí k výletům, ať již za spoustou kulturních památek (zámek Ratibořice, Náchod, Nové město), tak i za sportem.

Služby

levné ubytování apartmány bungalovy privat parkování v areálu zdarma nadstandardní péče wifi

Kontakty

Telefony

+420 491 452 315 hlavní telefon

Emaily

vitebska@arealpauli.com

Odkazy

www.arealpauli.com website

Kontakty

Klíčová slova

ubytování ubytování Česká Skalice apartmán Česká Skalice bungalov apartmány penzion penzion Česká Skalice privat Česká Skalice

Kategorie

Ubytovny, ubytování

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu