Hotel U České koruny

Stylové ubytování v centru Hradce Králové.

0 (0 hodnocení)

+420 727 920 882

Main

Popis činnosti

Hotel U České koruny nabízí ubytování hotelového typu v krásném prostředí historické budovy v samotném starém centru Hradce Králové, jen 100 metrů od Velkého náměstí.

Ubytování nabízíme ve dvou různých budovách, tedy v původní historické budově hotelu a v přístavbě, řešené modernějším stylem. K dispozici je 16 útulných hotelových pokojů a malých apartmánků. Nabízíme klasické hotelové ubytování již od jedné noci s možností i dlouhodobých pobytů.

Všechny pokoje jsou vybaveny k běžnému hotelovému využití přesně tak, aby splňovaly požadavky hotelových hostů. V každém pokoji je k dispozici barevná televize a v každém pokoji je k dispozici internetové připojení.

V každém pokoji je koupelna s běžným sociálním zařízením, stejně tak ručníky a běžné toaletní potřeby (mýdlo, šampon, toaletní papír) dle počtu ubytovaných osob. V pokojích je také možno využít mini lednice. V apartmáncích jsou k dispozici i malé kuchyňky.

Objekt hotelu je nekuřácký, prostor pro kouření je vyhrazen ve dvorní části nemovitosti, popř. před objektem samotným.

Snažíme se našim hostům zajistit pohodlné a útulné ubytování tak, aby byli spokojeni. Naší motivací a odměnou je dosažení nejlepšího hodnocení mezi hotely a penziony v Hradci Králové.

Těšíme se na Vaši návštěvu! _

Produkty

Jednolůžkové pokoje Dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí Dvoulůžkové pokoje s oddělenými postelemi Třílůžkové pokoje Čtyřlůžkové pokoje Apartmán Dvoulůžkové pokoje s kuchyňkou a manželskou postelí Dvoulůžkové pokoje s kuchyňkou a oddělenými postelemi

Služby

Ubytování pro jednotlivce i skupiny Dlouhodobé i krátkodobé ubytování Recepce Elektronické karty od pokojů Parkování zdarma Snídaně Úklid pokoje Internetové připojení (Wi-Fi) Satelitní příjem Praní osobního prádla Likvidace odpadků Kamerový systém Salonek a konferenční prostory Informace o okolí

Jazyky

Angličtina Čeština

Kontakty

Telefony

+420 727 920 882 Main
+420 608 041 261 Alt
+420 608 041 261 Mobile

Emaily

info@uceskekoruny.com

Odkazy

www.uceskekoruny.com website

Facebook

Nejbližší podobné firmy

0 (0 hodnocení)

0 (0 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu