M&M PLOTY s.r.o.

Výroba, prodej, stavba oplocení

0 (0 hodnocení)

+420 488 440 626

Tel. prodej, objednávky

Popis činnosti

Společnost M&M PLOTY s.r.o. se zabývá výrobou, prodejem a distribucí kompletního systému oplocení rodinných domů, zahrad, sadů, průmyslových objektů, administrativních budov a veřejných prostranství. Zajišťujeme také poradenskou, projektovou a především dodavatelskou činnost v oblasti realizací plotů.

V sortimentu našich produktů naleznete levné pletivo a svařované pletivo pro oplocení rodinných domů, zahrad a sadů, doplněné o plotové sloupky a příslušenství k pletivům.

Kromě nejoblíbenějšího čtyřhranného pletiva nechybí v našem sortimentu ani průmyslové oplocení vhodné pro firemní areály, sportoviště či veřejné budovy. Stále více se panelové ploty využívají také k oplocení rodinných domů a zahrad.

Dále v našem sortimentu naleznete také lesnické pletivo k oplocení silnic, dálnic a lesnických obor. Specializujeme se také na okrasné kovové oplocení. Kompletní přehled produktů naleznete také v našem internetovém obchodě eshop.mmploty.cz.

Garantujeme Vám ceny na úrovni nejlepších cen oplocení v ČR. Pravidelně zařazujeme vybrané produkty do akčních cen. Nenechte se uspokojit slogany ostatních prodejců, že jsou nejlevnější a nechejte si zpracovat nezávaznou cenovou nabídku na dodávku oplocení.

Kvalita materiálu a spokojenost zákazníků je pro nás nejdůležitější.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Poplastované pletivo Pozinkované pletivo Svařované pletivo Lesnické pletivo Dekorační pletivo Králičí pletivo Ovčí pletivo Voliérové pletivo Žebírkové pletivo Tenisové pletivo Plotové dílce Plotové sloupky a vzpěry Brány a branky Dráty Příslušenství pletiv Podhrabové desky a fólie Zastínění na plot, stínicí síť Kovové ploty Gabiony Mobilní oplocení Plastové ploty Komponenty pro brány Zemní vruty Pohony Hörmann Mul-t-lock

Služby

Prodej a montáž oplocení E-shop Oplocení na klíč Kalkulace materiálu na míru Zaměření Vrtání děr Betonáž sloupků

Kontakty

Telefony

+420 488 440 626 Tel. prodej, objednávky
+420 728 649 559 Tel. prodej

Emaily

info@mmploty.cz
nabidka@mmploty.cz Cenové nabídky na dodávku materiálu
eshop@mmploty.cz Objednávky

Odkazy

eshop.mmploty.cz
www.mmploty.cz

Kontakty

Pracovní doba:

Po 08 - 16
Út 08 - 16
St 08 - 16 Dnes
Čt 08 - 16
08 - 16

Klíčová slova

Ploty pletivo pletiva zemní vruty plot zemní vrut Gabiony plotové dílce stínící tkanina pletivo na plot plotové sloupky podhrabové desky gabion české ploty sloupky na plot kovové ploty Oplocení levné pletivo svařované pletivo plotové pole lesnické pletivo zahradní branka zahradní branky králičí pletivo ostnatý drát plotové pletivo mobilní oplocení plotové branky plotový sloupek vázací drát stínící tkanina na plot gabionové koše plotové panely poplastované pletivo mobilní plot chovatelské pletivo stínící sítě na plo pletivo na voliéry pletivo poplasto pletivo cena nejlevnější pletivo ploty Liberec ploty kovové napínák na plot pletivo Liberec pletiva Liberec zahradní branka plotové panely ovčí pletivo folie pod plot plotové dílce kovové pletivo svařované pletivo chovatelské držák podhrabové desky zemní vruty na plot okrasné pletivo plotové díly průmyslové ploty krytky na plotové sloupky brány a branky pletivo králičí ploty Hradec Králové ploty Mladá Boleslav ploty Turnov ploty Jičín ploty Kolín ploty Poděbrady ploty Praha

Kategorie

Ploty a ohrady E-shopy Dráty a drátěné výrobky Kovovýroba

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Platba předem na účet, platba při převzetí

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu