Ověřená firma

M&M PLOTY s.r.o.

Výroba, prodej, stavba oplocení

0 (0 hodnocení)

+420 728 649 559

Popis činnosti

Zabýváme se výrobou, prodejem a montáží kompletního systému oplocení rodinných domů, zahrad, sadů, průmyslových objektů, administrativních budov a veřejných prostranství. Provozujeme internetový obchod s širokou nabídkou různých typů oplocení, zajišťujeme také stavbu oplocení na klíč.

V sortimentu našich produktů naleznete levné pletivo a svařované pletivo pro oplocení rodinných domů, zahrad a sadů, doplněné o plotové sloupky a příslušenství k pletivům.

Kromě nejoblíbenějšího čtyřhranného pletiva nechybí v našem sortimentu ani průmyslové oplocení vhodné pro firemní areály, sportoviště či veřejné budovy. Stále více se panelové ploty využívají také k oplocení rodinných domů a zahrad.

Dále v našem sortimentu naleznete také lesnické pletivo k oplocení silnic, dálnic a lesnických obor. Specializujeme se také na okrasné kovové oplocení včetně montáže. Kompletní přehled produktů naleznete také v našem internetovém obchodě eshop.mmploty.cz.

Garantujeme Vám ceny na úrovni nejlepších cen oplocení v ČR. Pravidelně zařazujeme vybrané produkty do akčních cen. Nenechte se uspokojit slogany ostatních prodejců, že jsou nejlevnější a nechejte si zpracovat nezávaznou cenovou nabídku na dodávku oplocení.

Kvalita materiálu a spokojenost zákazníků je pro nás nejdůležitější.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Poplastované pletivo Pozinkované pletivo Svařované pletivo Lesnické pletivo Dekorační pletivo Králičí pletivo Ovčí pletivo Voliérové pletivo Žebírkové pletivo Tenisové pletivo Plotové dílce Plotové sloupky a vzpěry Brány a branky Dráty Příslušenství pletiv Podhrabové desky a fólie Zastínění na plot, stínicí síť Kovové ploty Gabiony Mobilní oplocení Plastové ploty Komponenty pro brány Zemní vruty Pohony Hörmann Mul-t-lock

Služby

Prodej a montáž oplocení E-shop Oplocení na klíč Kalkulace materiálu na míru Zaměření Vrtání děr Betonáž sloupků

Kontakty

Telefony

+420 728 649 559 hlavní telefon
+420 488 440 626 Tel. prodej
+420 722 745 355 Tel. montáže

Emaily

info@mmploty.cz
nabidka@mmploty.cz Objednávky, zaměření, cenové nabídky
montaz@mmploty.cz Montáže, technická podpora

Odkazy

www.eshop.mmploty.cz
www.mmploty.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu