Ověřená firma

KORAL - BARTONĚK s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 585 234 338

Akční nabídka

Popis činnosti

Našim zákazníkům jsme připravili široký sortiment služeb tak, aby na jednom místě našli veškeré služby v oboru klenotnictví a hodinářství. Najdete u nás širokou škálu náušnic, řetízků a náramků různých délek, přívěsky, soupravy, dámské a pánské prsteny, šperky s perlami, perlové náhrdelníky a náramky. Zlaté šperky nabízíme v různých barevných provedeních. Jedná se o bílé a žluté zlato.
V oblasti snubních prstenů jsme pro naše zákazníky připravili dvě možnosti, jak si snubní prsteny pořídit.

Pro náročnějšího zákazníka nabízíme jako první možnost výběr z kolekce snubních prstenu renomované společnosti Retofy. Tato se řadí mezi nejlepší výrobce prstenů v ČR (variabilitou, vzhledem a precizností zpracování). Jako druhou možnost nabízíme výrobu prstenů dle přání zákazníka. Kdy náš zlatník vyrobí prsteny zlaté, stříbrné nebo pozlacené, s rytinou nebo bez rytiny, matné nebo lesklé, a takto bychom mohli pokračovat ještě dlouho. Doneste Váš návrh do prodejny a můžeme začít. Výhodou této varianty je nižší pořizovací cena. Přijďte se přesvědčit a nechte si vypracovat zdarma cenovou nabídku na Vaše snubní prsteny.


Speciální nabídka:
Pokud bude u dodaných zlomků možné určit ryzost pomocí puncovních značek, vyplatíme peníze ihned. V opačném případě zboží převezmeme ke zpracování, kdy vystavíme doklad o převzetí. Následně zlomky vyčistíme, odstraníme kameny, u dentálního zlata odstraníme zubovinu a určíme ryzost. Obvykle na druhý den po převzetí je zboží připraveno k odkupu.

Našim zákazníkům nabízíme nejlepší výkupní ceny v Olomouci a okolí. Aktuální ceny najdete na našem webu - www.klenoty-koral.cz.

Naší nabídkou chceme také oslovit zákazníky, kteří mají zájem o šperky s pravými přírodními kameny (diamanty, smaragdy, rubíny, opály atd.). Přímo na prodejně máme přichystanou kolekci, aby si zákazník udělal obrázek o tom, v jaké kvalitě jsme schopni šperk vyrobit nebo si jej přímo zakoupit. Jedná se o velmi kvalitní ruční tuzemskou výrobu za velmi zajímavé ceny.


Kontaktní osoby:
Martin Zedník
Tel. +420 558 234 338
Mobil +420 776 848 730
E-mail klenotykoral@seznam.cz

Produkty

zlaté šperky náušnice smaragdy šperky s přírodními kameny diamanty zlato 14 karátů šperky z bílého zlata řetízky snubní prsteny náramky šperky s perlami hodinky značky JVD

Služby

opravy zlatých šperků opravy stříbrných šperků výměna baterek výkup zlata výkup stříbra

Značky

JVD

Kontakty

Telefony

+420 585 234 338 hlavní telefon

Emaily

klenotykoral@seznam.cz

Odkazy

www.klenoty-koral.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 9 - 12 13 - 17
Út 9 - 12 13 - 17
St 9 - 12 13 - 17 Dnes
Čt 9 - 12 13 - 17
9 - 12 13 - 17

Klíčová slova

klenoty Olomouc šperky Olomouc výkup zlata výkup stříbra snubní prsteny Olomouc hodinky náušnice

Kategorie

Klenoty, šperky

Platební metody

  • American Express
  • VISA
  • hotově
  • faktura
  • MASTERCARD

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu