POHŘEBNÍ SLUŽBA HAVLIŠOVÁ

0 (0 hodnocení)

+420 607 925 320

NONSTOP

Popis činnosti

Naše pohřební služba s mnohaletými zkušenostmi Vám nabízí rozsah služeb, kde si každý může vybrat a zvolit způsob a průběh posledního rozloučení s blízkým člověkem podle svých představ a možností. Zajistíme, aby se tento akt stal důstojným odchodem ze společnosti živých. Zorganizujeme vše potřebné v rámci našich služeb, abychom Vás nezatěžovali v této již tak těžké chvíli.

Naše pohřební služba zajišťuje: Osádku našich vozidel provádí svozy zesnulých zásadně ve společenském oděvu. K převozům používáme ekologické převozové rakve.
Péči o zesnulého do doby pohřbu zajišťují pouze naši zaměstnanci. Zaručujeme Vám po celou dobu důstojnou péči o zesnulého.

Služby

Kremační obřad Kremační obřad s rozloučením v obřadní síni Kremační obřad s rozloučením v kostele Sociální pohřeb Kněz k obřadu Tisk smutečních stuh Hudba v obřadních síních Svozy zesnulých z bytů Převozy zesnulých Tisk úmrtního oznámení na počkání Kopání hrobů Vazba kytic, věnců, kytiček do ruky

Kontakty

Telefony

+420 607 925 320 NONSTOP
+420 736 541 375 NONSTOP

Emaily

pohrby.bites@seznam.cz

Odkazy

www.pohrebnisluzba-havlisova.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 12
St 8 - 12
8 - 12

ostatní dny po telefonické domluvě

Klíčová slova

pohřby, kremace, převozy zesnulých květinové vazby, smuteční kytice, pohřeb nonstop pohřebni služba, velká bíteš non-stop pohřebni služba pohřební služba velká bíteš smuteční obřad tisk parte na počkání pohřeb velká bíteš pohřební květiny

Kategorie

Pohřební služby, ústavy

Platební metody

  • faktura
  • bankovním převodem
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu