e-JEZÍRKA.cz

Navrhneme Vám nejvhodnější zahradní jezírko pro Vaši zahradu a zvolíme vhodnou filtraci. Vše zařídíme na klíč.

0 (0 hodnocení)

+420 608 454 445

Main

Popis činnosti

Trápí Vás nedostatek času a přesto byste chtěli na své zahrádce vytvořit vodní prvek, který by zapadl do celkové kompozice moderní zahrady? Pomůžeme Vám navrhnout nejvhodnější zahradní jezírko pro Vaši zahradu a zvolíme vhodnou filtraci.

Vše zařídíme na klíč – zařídíme výkopové práce, položíme geotextílii, svaříme jezírkovou folii, napustíme jezírko vodou. Pomůžeme s výběrem vhodného čerpadla a zprovozníme filtr. Také vhodně umístíme okrasné kameny i velké solitérní kusy, jezírko osázíme rostlinami, případně zhotovíme terasy.

Spoustu výrobku máme v e-shopu. Například jezírkové fólie, čerpadla a filtry pro zahradní jezírka, světla, fontány, hladinové sběrače, přípravky pro úpravu vody, likvidátory řas, UV-lampy, vzduchovací motory, ohřívače, rozvody, ventily – prostě vše co k budování a údržbě zahradního jezírka potřebujete.

K jezírkům jsme schopni formou různých subdodavatelů vytvořit terasy, pergolky, či dodat solitérní kameny apod. Tvoříme klasická přírodní jezírka či koupací kde je část pro plavání od regenerační oddělena opěrnou zdí.

Fólii dodáváme a svaříme na míru tak aby nevznikly žádné faldy a nevzhledné záhyby. Pracujeme i s kaučukovou folii takzvanou EPDM která se pokládá vcelku a má velkou průtažnost až 300 %.

Neváhejte a obraťte se na nás!

Těšíme se na budoucí spolupráci! _

Produkty

Geotextílie Jezírkové fólie Jezírková voda Čerpadla a filtrace Světla Fontány Hladinové sběrače Přípravky pro úpravu vody Likvidátory řas UV-lampy Vzduchovací motory Ohřívače Rozvody Ventily

Služby

Zahradní jezírka na klíč Výkopové práce Hydroizolace a izolační práce Dodávka technologie Dodávka vodních rostlin Dodávka okrasných ryb Servis a údržba jezírek Rekonstrukce jezírek

Kontakty

Telefony

+420 608 454 445 Main

Emaily

jezirka.cz@gmail.com
info@e-jezirka.cz

Odkazy

www.e-jezirka.cz
www.eshop.e-jezirka.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu