A Plus Hostel

0 (0 hodnocení)

+420 602 881 102

Popis činnosti

Nabízíme hostelové ubytování v několika lůžkových variantách pokojů. Jako jeden z mála hostelů v Praze máme k dispozici i samostatné pokoje pouze pro ženy! Svojí kapacitou se řadíme mezi největší hostely v Praze, získali jsme taktéž ocenení BEST HOSTEL od International gastronomic guide.

Náš hostel má k dispozici 1-14lůžkové pokoje s několika sociálními zařízeními na každém patře. V ceně ubytování u každého hostelového pobytu je i snídaně zdarma!

Vybavení hostelového pokoje:

- každý hostelový pokoj má kromě samotných lůžek na pokoji skříň, stůl a židle. Na recepci má každý možnost uschovat si zdarma své cennosti do uzamykatelného sejfu.

- na každém patře je k dispozici pro hostelové hosty kuchyňka, celkem 5 oddělených toalet a sprchy s umyvadly zvlášť pro muže i ženy. Pro hostelové hosty jsou ručníky a hygienické potřeby k zakoupení na recepci.

_

We offer hostel accommodation in a number of types of room. We are one of the few hostels in Prague to have separate rooms only for women! In terms of capacity, we are one of the largest hostels in Prague, and we have won the BEST HOSTEL award from the International Gastromic Guide.

Our hostel has 1- to 14- bed rooms available with a number of sanitary facilities on each floor. The accommodation price for every hostel stay includes a free breakfast!

Hostel room facilities
As well as the beds themselves, each hostel room has a wardrobe, table and chairs. You can leave your valuables at reception for storage in a locked safe.

Each floor contains a kitchenette, a total of 5 separated toilets and showers with basins separate for men and women for hostel guests. For hostel guests are towels and toiletries for purchase at reception.

Služby

Ubytování Stravování Free WiFi Bar Restaurace Společné kuchyně Recepce 24h Rezervace vstupenek Úschovna zavazadel Služba praní Kopírka Služba probuzení Trezor Výtah Společenská místnost

Jazyky

Anglický, Český, Španělský, Německý, Ruský

Kontakty

Telefony

+420 602 881 102 hlavní telefon
+420 222 314 272 Alt

Emaily

info@aplus-hostel.cz

Odkazy

www.aplus-hostel.cz website

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po nonstop
Út nonstop
St nonstop
Čt nonstop
nonstop
So nonstop
Ne nonstop Dnes

Náš tým je Vám k dispozici 24 hodin denně. Our team is here for you 24/7.

Klíčová slova

ubytování Praha hotel Praha hostel Praha hotel v centru Prahy hostel Václavské náměstí restaurace hotel hostel ubytování Praha

Kategorie

Hotely Ubytovny, ubytování

Platební metody

  • VISA
  • hotově
  • faktura
  • SODEXO
  • MASTERCARD

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu