Ověřená firma

Penzion U Kostela 113

Stylově zařízený pension disponuje celkovou kapacitou 46 lůžek ve 14 pokojích.

0 (0 hodnocení)

+420 724 330 713

Popis činnosti

Nabízíme stylové ubytování v penzionu, výbornou kuchyni nejen s krkonošskými specialitami, ale i s individuální přístupem ke každému klientovi. V letních měsících je k dispozici parkoviště přímo u pensionu, v zimním období pak hlídané parkoviště na Pomezních Boudách. V ceně pobytu je zahrnuta přeprava osob i zavazadel sněžným vozidlem v den příjezdu i odjezdu hostů. V celém objektu je k dispozici Wifi připojení k internetu zdarma.

K ubytování v penzionu v Krkonoších v Malé Úpě můžete využít 2, 3, 4lůžkové pokoje nebo apartmány, které mají oddělené ložnice. Tyto pokoje i apartmá jsou po rekonstrukci a vybaveny vlastním sociálním zařízením.

V přízemí pensionu se nachází útulný bar s jídelnou a salonkem v příjemném horském stylu. Salonek pro 15 osob nabízí soukromí pro skupiny, které nechtějí být rušeny. Dětský hrací pokoj zas nadchne vaše děti, kdy vy můžete nerušeně odpočívat a užívat si úžasný výhled přímo z pensionu na nejvyšší horu České republiky - Sněžku.

V letním období Krkonoše vybízí k výstupům na vrcholy hor po značených turistických stezkách. Milovníky horských kol lákají na dobře vyznačené cyklostezky a nenáročné k pěším procházkám nedotčenou přírodou. Sběr lesních plodin a houbaření je další možnost, jak trávit aktivně čas Vaši zasloužené dovolené.

Rodiny s dětmi ocení naše venkovní hřiště, nové lanové centrum, trampolínu, kterou jsme pro bezpečnost zapustili do země. Dále je u nás možnost zahrát si volejbal, nohejbal nebo malou kopanou.

Služby

ubytování stravování dětské hřiště turistika - celodenní výlety bowling skipasy

Kontakty

Telefony

+420 724 330 713 hlavní telefon

Emaily

info@krkonose-ukostela.cz

Odkazy

www.krkonose-ukostela.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu