Ing. Miloš Sitný - KOVOMETROPOL

• ŽELEZO • HLINÍK • NEREZ • MOSAZ • MĚĎ • BRONZ •

0 (0 hodnocení)

+420 602 431 891

Popis činnosti

Potřebujete stavební ocel či železo? Neváhejte se obrátit na naši společnost! Naše společnost dodává kovové materiály pro výrobní společnosti, stavební firmy, zámečníky, obráběče a kutily.

Svým zákazníkům se snažíme maximálně vyjít vstříc, proto prodáváme i po centimetrech. Zabezpečíme také dělení materiálu i pod úhlem.

Svým zákazníkům nabízíme železo, ocel, nerez, mosaz, měď, hliník, bronz. Provádíme kusové i sériové dělení materiálu na pásové pile, případně výpalky laser, plasma, vodní paprsek.

Zajistíme 3D měření, CNC frézování a soustružení, sváření, ohýbání, pálení, ale také povrchové úpravy kovů (žárové zinkování, niklování, chromování) či rozbory materiálu (chemické a mechanické vlastnosti, určení typu slitiny).

Dodáváme materiál nejen firmám v okolí Nymburku, Prahy a Hradce králové, ale i kdekoliv jinde v ČR. Doprava po Nymburku již od 99 Kč (bez DPH).

Těšíme se na budoucí spolupráci.

Produkty

Stavební ocel Jekly Plechy Kulatiny Ploché oceli Profily UNP, UPE Trubky Schodnice Rošty Pletiva Spojovací materiály Trapézové a slzičkové plechy Úhelníky Profily I, IPE, HEA, HEB, HEM Kari sítě Tažné oceli Nerezové, mosazné, hliníkové a měděné materiály

Služby

Velkoobchod Maloobchod Dělení materiálu Dělení materiálu pod úhlem 3D měření CNC frézování CNC soustružení Doprava Sváření Ohýbání Pálení - laser, plasma Povrchové úpravy kovů Rozbory materiálu

Kontakty

Telefony

+420 602 431 891 hlavní telefon
+420 776 592 232 kancelář
+420 737 252 253 mobilní telefon

Emaily

info@kovometropol.cz

Odkazy

www.ocel-nymburk.cz
www.ocelove-tyce.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu