NITROCAR s.r.o.

Potřebujete opravit Vaše auto? Neváhejte a obraťte se na nás.

0 (0 hodnocení)

+420 773 985 533

Popis činnosti

Potřebujete opravit Vaše auto? Pak neváhejte a obraťte se na nás. Provádíme rychlý servis a opravy všech značek, osobních i nákladních vozidel, včetně prodeje náhradních dílů.

K práci využíváme moderní a výkonné diagnostické přístroje. Poskytujeme široký rozsah opravárenských služeb od standardních oprav, přes diagnostiku až po kompletní servis Vašeho vozu. Nabízíme také plnění klimatizací a svařování a opravu plastů.

Prodáváme náhradní autodíly na všechny typy vozidel všech značek, včetně provozních kapalin, elektroinstalačních a spotřebních materiálů, autokosmetických přípravků a doplňků.

Jde vám o kvalitu? Pak u nás pořídíte originální autodíly přímo od výrobců. Řešíte spíše nižší cenu? Na skladě máme náhradní díly i pro vás. V oblasti prodeje autodílů působíme již řadu let.

Neváhejte a navštivte náš autoservis v Přepeřích blízko Turnova.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Autobaterie Motobaterie Provozní kapaliny Brzdy Filtry Karosářské díly Motorářské díly Ložiska Tlumiče pérování + péra Zrcátka Stěrače Svíčky Disky plechové, alu + příslušenství (certifikované)

Služby

Pneuservis Lakování Renovace Výměna olejů Výměna výfuků Výměna a montáž autoskel Opravy brzd Opravy motoru Opravy plastu a čalounění Opravy autoelektriky Opravy karosérií Diagnostika vozidel Plnění klimatizací Renovace světel Příprava vozidel na STK Pneuservis-vyvažování,kompletní servis kol

Značky

HAGEN FERODO GLACIDET® AEZ DEZENT DOTZ ENZO EXIDE Matador RAVENOL

Kontakty

Telefony

+420 773 985 533 hlavní telefon

Emaily

info@nitrocar.cz

Odkazy

www.nitrocar.cz/

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu