Obchodní družstvo Sobešice - Hotel pod Hořicí

0 (0 hodnocení)

+420 376 547 711

ústředna

Popis činnosti

Hotel pod Hořicí se nachází v Soběšicích, malé vsi uprostřed Šumavy mezi Sušicí a Strakonicemi. Soběšice jsou daleko od
průmyslových center, dálnic a dalších zdrojů ruchu a znečištění.
Kapacita Hotelu pod Hořicí je 60 lůžek. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje nebo čtyřlůžkové apartmány. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV a možností wifi připojení k internetu.
Vítáme jak rodiny s dětmi, tak i firmy, pro něž máme připraveny přednáškové místnosti. Hotel pod Hořicí je ideální pro školy v přírodě a rekondice seniorů. Organizujeme i větší akce do 120 účastníků. Rádi Vám pomůžeme s uspořádáním svateb a narozeninových večírků.
Kuchyně má domácí charakter a vaří po celý den. Kuchyně využívá zemědělských produktů Obchodního družstva Soběšice - maso, mléko a brambory. Pro ubytované je po celý den k dispozici slazený a neslazený čaj zdarma. U jídelny je bufet, kde můžete zakoupit teplé a studené nápoje, alkohol a cukrovinky.
Nedaleko Hotelu pod Hořicí je k dispozici fotbalové hřiště, přírodní koupaliště a také knihovna. V zimě je možné sáňkování za hotelem, bruslení na přilehlém rybníku a při ideálních podmínkách i běžecké lyžování. Pro rybáře rádi zajistíme rybářský lístek na rybník Rozkoš.
Parkování pro návštěvníky Hotelu pod Hořicí je přímo před budovou zdarma. Přímými autobusovými spoji se můžete dopravit na výlety do Sušice, Strakonic a Kašperských Hor.

Služby

provoz hotelu ubytování pořádání společenských akcí pořádání rodinných oslav pořádání svateb wellness rekreační pobyty masáže sauna provoz krytého bazénu

Kontakty

Telefony

+420 376 547 711 ústředna
+420 376 547 721 hotel

Emaily

druzstvo@sobesice.eu
hotel@sobesice.eu

Odkazy

http://www.sobesice.eu

Kontakty

Klíčová slova

Ubytování Šumava Wellness Šumava Krytý bazén Šumava Hotel Šumava Stravování Šumava

Kategorie

Hotely

Platební metody

  • faktura
  • bankovním převodem
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu