Ověřená firma

BRANOMARKET s.r.o.

Kompletní sortiment náhradních dílů pro automobilový průmysl.

0 (0 hodnocení)

+420 734 697 068

Popis činnosti

V současné době je společnost BRANOMARKET, s.r.o. rozdělena na dvě obchodně nezávislé jednotky, z nichž každá se specializuje na určitý druh sortimentu.

Brano a.s. jako dodavatel a přední český výrobce dílů do automobilového průmyslu pečlivě sleduje kvalitu výroby a rozvíjí všechny procesy spojené s dodávkami svých výrobků. To prokazuje každoročně jednak při auditech kvality zákazníků i nezávislým auditem dodržování norem ISO TS 16 949.

BRANOMARKET Jilemnice se zabývá prodejem náhradních dílů pro automobilový průmysl (tlumiče, díly brzdových systémů, filtry, ventily, teplovodní i naftová topení, tažná zařízení, zámky a závěsy a další). Většina produktů BRANOMARKET pro automobilový průmysl je vyráběna a dodávána do prvního vybavení.

Návěsové tlumiče BRANO jsou dodávány do prvního vybavení výrobcům náprav BPW, SAF a GIGANT. Vzduchové houkačky BRANO jsou montovány na nové vozy DAF, VOLVO, Scania a autobusy VDL BOVA. Zámky a dveřní závěsy jsou dodávány do OE pro vozy Škoda, VW, AUDI, Seat, Opel a další. Zrovna tak většina tažných zařízení montovaných na nové vozy Škoda je vyrobeno v závodě Prof Svar s.r.o. ze společnosti BRANO GROUP.

S výrobky Brano máte záruku výrobků s dlouhodobou životností, která společně vývojem a výrobou dle environmentálních aspektů EN ISO 14 001 minimalizuje vliv na životní prostředí.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Tlumiče pérování Díly brzdových systémů Filtry a filtrace Ventily regulační Teplovodní topení Naftová topení Tažná zařízení Zámky a závěsy Vzduchové houkačky Autozvedáky Elektromagnetické houkačky

Služby

Prodej automobilových dílů E-shop

Značky

BPW SAF GIGANT DAF VOLVO Scania VDL BOVA Škoda VW AUDI Seat Opel Irisbus IVECO SOR KRONE SCHMITZ

Jazyky

Český Anglický Ruský

Kontakty

Telefony

+420 734 697 068 hlavní telefon
+420 604 297 741 další telefon

Emaily

obchod.afm@brano.eu

Odkazy

www.branomarket.brano.eu
www.branomarket.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu