Ověřená firma

Petr Krajcigr - Financehb.cz

Šetříme lidem peníze a pomáháme jim k finanční nezávislosti.Podporujeme finanční gramotnost.

100 (2 hodnocení)

+420 777 820 080

Popis činnosti

Radím jak správně nastavit investice, správně využít dobrého dluhu úvěru a neplatit moc peněz za zajištění příjmu. Specializuji se na investování a tvoření portfolia pro Finanční nezávislost. Pomáhám budovat majetek klientů a ochraňovat ho.

Také se zabývám zajištěním rizik, zejména nastavení osobních financí rodin. Mými klienty jsou v současné době zejména manažeři, majitelé menších i větších firem. Mou nejdůležitější rolí je být efektivním průvodcem na cestě k finanční nezávislosti.

Své zkušenosti v tomto oboru sbírám již více než 20 let a díky tomu obhospodařuji majetek klientů v investicích celkové výši více jak 200 mil Kč. Pomohl jsem již více jak 5000 klientům zabezpečit jejich příjem, investovat peníze nebo zajistit bydlení. Jsem správce majetku cca 150 rodin.

Pomáhám v investiční skupině DRFG a.s., která zhodnocuje kapitál zejména prostřednictvím nemovitostní, telekomunikační a finanční divize.

Těším se na budoucí spolupráci!

Produkty

Investiční plán Finanční plán Servisní poradenství

Služby

Investice a rizika v osobních financích Finanční poradenství Finanční nezávislost Úvěry a půjčky Pojištění Právní služby

Značky

DRFG a.s. Spořitelní družstvo NEY Efekta

Certifikáty

European Financial Advisor (EFA)

Kontakty

Telefony

+420 777 820 080 hlavní telefon
+420 775 999 069 další telefon

Emaily

info@financehb.cz
petr@efekta-iz.cz

Odkazy

www.financehb.cz
www.pkfinance.cz

Facebook

Hodnocení

 • 100 od , 09.03.2016 12:38
  Poradce se snaží poradit a seznámit se vším, co může nabídnout. Práci, kterou vykonává, dělá velmi svědomitě tak, aby dobře uspokojil klienta.
 • 100 od , 09.07.2015 09:38
  S veškerými radami a službami jsem velice spokojená. Vždy jedná slušně, příjemně a hledá pro mně nejvýhodnější východisko.

Kontakty

 • NEY Spořitelní družstvo, Dolní 132, 580 01 Havlíčkův Brod
  okres Havlíčkův Brod, Kraj Vysočina

  (parkoviště pro klienty ve dvoře z ulice V Rámech)
 • info@financehb.cz
 • IČ: 63585740

Působíme v okolí až 100 km od sídla

Provozní doba pobočky sdílená s SD NEY:

Po 8 - 16 Dnes
Út 8 - 16
St 8 - 16
Čt 8 - 17
8 - 14:30
So zavřeno
Ne zavřeno

Čas schůzky nejlépe na objednaní ( i mimo provozní dobu)

Klíčová slova

finanční poradenství hypotéky životní pojištění investice RPSN inflační ztráta konsolidace dluhů finanční poradce Havlíčkův Brod pojištění Havlíčkův Brod finanční poradce Havlíčkův Brod zajištění rizik Havlíčkův Brod investování Havlíčkův Brod finanční nezávislost Havlíčkův Brod kapitál Havlíčkův Brod majetkové podíly Havlíčkův Brod finanční služby Havlíčkův Brod finfin Petr Krajcigr Havlíčkův Brod pasivní příjem Havlíčkův Brod rodinné finance Havlíčkův Brod investice Havlíčkův Brod správce majetku Havlíčkův Brod podílové fondy Havlíčkův Brod životní pojištění Havlíčkův Brod konsolidace dluhů Havlíčkův Brod pojištění aut Havlíčkův Brod zajištění odpovědnosti Havlíčkův Brod zajištění majetku Havlíčkův Brod

Kategorie

Finanční, investiční poradenství Pojištění - zprostředkovatelé, poradenství Hypotéky Pojištění, pojišťovny Právní poradenství

Platební metody

 • hotově
 • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu