Ověřená firma

Odborné učiliště a Praktická škola Brno, příspěvková organizace

Speciálně pedagogické vzdělávací a výchovné zařízení komplexního typu.

0 (0 hodnocení)

+420 545 128 711

Popis činnosti

Hledáte vhodnou školu pro Vaše děti? Navštivte naše odborné učiliště v Kladně.

V našem školském zařízení OU a PrŠ Lomená se připravuje na svá budoucí povolání ve stavebnictví, potravinářství a oblasti služeb více než 430 handicapovaných žáků převážně z jižní Moravy. Počtu žáků a pedagogů samozřejmě odpovídá i velikost areálu a nezbytnost průběžné péče o něj. Domov mládeže a internát - nabízí žákům středních škol a studentům vyšších odborných škol v Brně nejlevnější ubytování.

ODBORNÉ UČILIŠTĚ - poskytuje střední vzdělávání žákům se speciálními vzdělávacími potřebami. Připravuje je na výkon dělnických povolání ve stavebnictví, průmyslu a oblasti služeb. Má vlastní úsek odborného výcviku a domov mládeže. Kromě výuky pro žáky zajišťuje odborné exkurze, sportovní kurzy a soutěže, kulturní akce. Vzdělávání je ukončeno závěrečnou zkouškou, vydáním výučního listu a vysvědčením o závěrečné zkoušce.

PRAKTICKÁ ŠKOLA - je samostatnou součástí učiliště. Poskytuje střední vzdělávání žákům se speciálními vzdělávacími potřebami, kteří se ze zdravotních či jiných důvodů nemohou vyučit. Praktická škola je dvouletá, je nově koncipovaná podle nových učebních dokumentů od záři 2005, je ukončena vysvědčením o závěrečné zkoušce a absolvent získává stupeň středního vzdělání.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Produkty

OBORY: Potravinářské práce (pekaři, pekařky) Pečovatelské služby Zednické práce Malířské a natěračské práce Knihařské práce Truhlářské práce Potravinářská výroba (cukráři, cukrářky) Stravovací a ubytovací služby (kuchaři, kuchařky) Strojírenské práce (automontážní práce) Praktická škola dvouletá

Služby

odborné učiliště speciální střední škola domov mládeže a internát ubytování pro studenty stravování školní jídelna

Kontakty

Telefony

+420 545 128 711 hlavní telefon
+420 545 233 110 další telefon

Emaily

sekretariat@oupslomena.cz

Odkazy

www.oupslomena.cz/

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu