Ověřená firma

BAHROS s.r.o. - střechy, klempíři, hromosvody, pokrývači

Spolehlivý partner pro Vaši střechu !

0 (0 hodnocení)

+420 602 503 260

Popis činnosti

Hledáte firmu na opravu hromosvodu, střechy zateplování a jiných klempířských, pokrývačských či izolatérských prací? Pak jsme tady právě pro Vás!

Naše firma vznikla v roce 1991 jako nová, ryze soukromá společnost se zaměřením činnosti na oblast hromosvodů, jejich montáže, opravy a revize. Postupem času se servis nabízených služeb rozšířil o provádění klempířských, pokrývačských a izolatérských prací, včetně nátěrů střech a výškových prací (za použití výškové techniky Komet) a v neposlední řadě zajišťujeme také kompletní dodávky střech na klíč.

Provádíme též zateplování střech, včetně poradenství a odborné garance. Hlavní zaměření naší činnosti: Střechy na klíč. Hydroizolace, zateplování a opravy střech. Klempířské práce. Pokrývačské práce. Nátěry střech. Výškové práce.

Působíme v Lipníku nad Bečvou, ale naše práce také realizujeme v regionu střední Moravy. Všechny dodávané materiály jsou certifikovány, spolupracujeme s jejich výrobci i prodejci.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

střechy na klíč střešní krytiny hydroizolace střech

Služby

výškové práce revize hromosvodů zateplení střech

Kontakty

Telefony

+420 602 503 260 hlavní telefon
+420 581 703 296 další telefon

Emaily

bahros@volny.cz

Odkazy

bahros-sro.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 6 - 16
Út 6 - 16
St 6 - 16 Dnes
Čt 6 - 16
6 - 16
So zavřeno
Ne zavřeno

Klíčová slova

střechy na klíč pokrývačské práce výškové práce hromosvody lakýrnické práce natěračské práce hydroizolace zateplení střech klempířské práce klempíř pokrývač zateplování opravy střech revize hromosvodů opravy hromosvodů montáž hromosvodů

Kategorie

Hromosvody Pokrývač Klempířství, klempíř

Platební metody

  • faktura
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu