Ověřená firma

KOWA spol. s r.o. - úprava vody

0 (0 hodnocení)

+420 569 726 022

Akční nabídka

Popis činnosti

Jsme česká odborná firma, úpravou pitné i užitkové vody se profesionálně zabýváme od roku 1991.
Vyrábíme, dodáváme a montujeme plastové filtry na vodu a úpravny vody pro nejrůznější aplikace – změkčování, odželezňování, odmanganování, filtrace na aktivním uhlí, mechanická filtrace, odstraňování dusičnanů, demineralizace i reverzní osmoza.
Naše filtry na vodu a úpravny vody nacházejí své uplatnění při úpravě pitné vody i v technologických procesech v různých odvětvích průmyslu, např. v chemickém průmyslu, galvanotechnice, farmacii, potravinářském, textilním a sklářském průmyslu, dále pak v objektech občanské vybavenosti jako jsou hotely, penziony, podniky veřejného stravování, kotelny, prádelny, zdravotnická zařízení atd. jakož i v jednotlivých obytných domech a domácnostech.
Vyrábíme též centrální úpravny pitné vody pro obce do cca 1000 obyvatel.
Zbavíme Vaši vodu zvýšené tvrdosti, nežádoucího zabarvení, zápachu, mechanických nečistot, kalů a bakterií! Upravíme Vaši vodu pro náročné technologické aplikace!
Zajistíme úpravu Vaší vody dodávkami či subdodávkami na klíč po celém území České republiky!

Dodáváme také kompletní sortiment plastových potrubních rozvodů zahrnující plastové trubky, tvarovky, kohouty a armatury z materiálů PVC-U, PVC-C, PP, PE, PVDF a ABS v mnoha velikostních a tlakových řadách.
Tým našich zkušených odborníků zajistí aplikace nejnovějších poznatků v oblasti úpravy vody pro Vaši spokojenost!

Naše nabídka umožňuje najít vždy to nejvýhodnější řešení úpravy vody na míru. Pokud se nechcete sami zabývat instalací zakoupených filtrů či úpraven vody, zajistíme Vám za výhodné ceny vlastními kapacitami i montáž či servis. V naší nabídce najdete jak jednoduché malé filtry, tak i nejmodernější inteligentní zařízení na úpravu vody pro použití v domácnostech, bytech, rodinných domech, chatách, chalupách, hotelech, penzionech, restauracích, jakož i v jiných objektech občanské vybavenosti.

Produkty

testery vody potrubní filtry FP2/FP3/FO3 odstředivé filtry Cintropur kuchyňská filtrační zařízení UV sterilizátory změkčovače pro domácnosti filtry na železo filtry na železo a mangan filtry na vodu multifunkční vodní filtry na dusičnany vodní filtry s aktivním uhlím pískové filtry filtrační hmoty a náplně

Služby

online prodej filtrů online úpravna vod online prodej vodních filtrů prodej úpraven vody servis

Značky

Pool Tester Cintropur BS BIRM KW ECONOMY GREENSAND PYROLOX ECOMIX ECOMIX-A ECOMIX-C BS NITRO BS CARBON BS SAND Hydroantracit Semidol

Kontakty

Telefony

+420 569 726 022 hlavní telefon
+420 602 583 649 Mobile

Emaily

info@jakupravitvodu.cz

Odkazy

www.jakupravitvodu.cz/ website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7 - 15:30
Út 7 - 15:30
St 7 - 15:30
Čt 7 - 15:30 Dnes
7 - 15:30

Klíčová slova

odstředivé filtry Cintropur kuchyňská filtrační zařízení UV sterilizátory změkčovače vody pro domácnosti pískové filtry

Kategorie

Voda - úprava, čištění Čistírny odpadních vod a čištění vody

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu