Ověřená firma

AK Plast s.r.o. - plastové desky

0 (0 hodnocení)

+420 569 720 764

Akční nabídka

Popis činnosti

Jsme odborná firma v oboru plastů s tradicí od roku 1995. V naší nabídce najdete široký sortiment plastových desek, tyčí, profilů, svářecích drátů, obráběných dílců a hotových výrobků z plastů pro průmysl, reklamu, stavebnictví, dům, hobby a zahradu.
Naše silná pozice na trhu je podpořena širokým portfoliem kvalitních a cenově dostupných výrobků, vysoce odborným a přátelským personálem, rozsáhlým výrobně-obchodním zázemím na ploše více než 10 000 m2 a výhodnou logistickou polohou v samém středu České republiky, 15 km od dálnice D1.
Pro zajištění Vašeho maximálního pohodlí a komfortu při výběru a nákupu jsme pro Vás zřídili tento e-shop s vybranými plastovými výrobky pro dům - hobby - zahradu. Jsme Vám tak nablízku 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
Kromě typizovaných výrobků Vám dokážeme pružně a výhodně nabídnout nejrůznější malosériovou a zakázkovou výrobu, např. plastových desek v rozměrech dle Vašeho požadavku, různých svařovaných dílů a výrobků, jako např. záchytné vaničky, poklopy a dekly na šachty, studny atd., jakož i nejrůznější záchytné nádrže či jímky na vodu i chemikálie. Veškeré plastové desky a tyče z naší nabídky dokážeme opracovat dle Vašeho požadavku.

V našem specializovaném e-shopu jsme pro Vás připravili aktuální nabídku užitečných plastových výrobků pro dům a zahradu, jako například terasová prkna a ploty z dřevoplastu (WPC), plastové trapézové desky a dutinkový polykarbonát na zastřešení terasy nebo jiných drobných staveb, plastové okapy a žlaby, lapače listí, plastové revizní a kanalizační šachty, geigery a rošty k okapovým svodům, vchodové stříšky a mnohé další. Zahrádkáře jistě potěší vysoce odolné plastové obruby záhonů nebo kvalitní cedulky na označování záhonů. To vše za velmi příznivé ceny.

Produkty

plastové výrobky výrobce plastových desek polykarbonát PVC plasty plastový obrubník na záhony dřevoplastová prkna a plotovky plastové lapače listí plastové okapy stříšky nad vchodové dveře zastřešovací desky plastové plastová střešní krytina plastové trubky plastové rozvody PC - polykarbonát

Kontakty

Telefony

+420 569 720 764 hlavní telefon
+420 602 387 649 Mobile

Emaily

info@azplasty.cz

Odkazy

www.azplasty.cz/ website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu