+420 596 639 937

Akční nabídka

Popis činnosti

L.K.N. Arthrocentum s.r.o. a Vesalion s.r.o. jsou zdravotnická zařízení, která poskytují profesionální zdravotnickou péči v oborech:
◾ revmatologie
◾ léčba biologickou terapii v revmatologii
◾ vnitřní lékařství
◾ praktické lékařství
◾ fyzioterapie
◾ lékárenské služby

Posláním všech našich ordinací a zařízení je léčit nemocné a pomáhat jim v souladu se současnými dostupnými poznatky lékařské vědy. Ordinace patří k největším ordinacím nejen v kraji, ale i v celé České republice, které poskytují komplexní péči v daných lékařských oborech. Jsou vybavené jak odbornými lékaři, sestrami, tak i lékařskými přístroji, což vše umožňuje poskytovat zdravotní péči na nejvyšší možné úrovni. Našim cílem je spokojený pacient, který nám bude rovnocenným partnerem.

Revmatologické a interní ambulance jsou specializovaná zdravotnická zařízení, která poskytují profesionální zdravotnickou péči pro pacienty, kteří onemocněli revmatickými nebo interními nemocemi. Zdravotnická zařízení poskytují ambulantní zdravotnickou péči v celém rozsahu revmatických a interních onemocnění, včetně rehabilitace. Zdravotnická péče je poskytovaná na adrese:

◾ Revmatologická a interní ambulanci v Ostravě-Moravské Ostravě, Bozděchova ulice 619/6

◾ Revmatologická a interní ambulanci v Hlučíně, Na Valech 1

Ordinace praktického lékaře je zdravotnické zařízení poskytující léčebně–preventivní zdravotnickou péči pro dospělé. Zdravotnická péče je poskytována na adrese:
◾ Ordinace praktického lékaře v Hlučíně, ČSA 6A


Lékárna Vesalion je rodinná lékárna v centru města, která poskytuje komplexní lékárenské služby a poradenství. Jsme rádi Vašimi partnery. Lékárnu najdete na adrese:
◾ Lékárna Vesalion, Bozděchova 619/6, Ostrava-Moravská OstravaVedoucím lékařem celého zdravotnického zařízení je MUDr. Libor Novosad, který se specializuje na léčbu revmatologických onemocnění. Medicíně se věnuje od roku 1988 (promoce LF UP). V současnosti je vedoucím lékařem celého zdravotnického zařízení a zároveň se aktivně věnuje léčbě pacientů. Jeho pracoviště uplatňuje nejnovější poznatky vědy při léčbě svých pacientů. Ordinace se stala také Centrem biologické léčby pro pacienty s těžkými revmatickými onemocněními. Aktivně se účastní výzkumu nových léků a nových léčebných postupů v revmatologii a jejich zavádění do klinické praxe. Má tým erudovaných odborníků a spolupracuje s dalšími specializovanými pracovišti.

MUDr. Libor Novosad
◾ promoce na LF UP: 1988
◾ atestace z vnitřního lékařství: 1991
◾ atestace z revmatologie: 1994
◾ licence pro sonografická vyšetření břicha, měkkých tkání, kloubů
◾ člen České lékařské komory
◾ člen Revmatologické společnosti

Zdravotnická zařízení mají uzavřené smlouvy se všemi zdravotnickými pojišťovnami.

Služby

revmatologie léčba biologickou terapii v revmatologii fyzioterapie lékárenské služby praktické lékařství vnitřní lékařství rehabilitace

Značky

Bioderma Nutrend

Kontakty

Telefony

+420 596 639 937 hlavní telefon
+420 595 171 675 Alt

Emaily

lekarnavesalion@email.cz

Odkazy

www.libornovosad.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7:30 - 17
Út 7:30 - 16
St 7:30 - 16
Čt 7:30 - 16
7:30 - 16

Klíčová slova

revmatologie interní lékařství interna revmatolog Ostrava léčba páteře léčba kloubů revmatologie Ostrava revmatologie Hlučín interna Ostrava interna Hlučín lékárna veselion

Kategorie

Revmatologie Lékárny Praktičtí lékaři pro dospělé Rehabilitační péče

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu