DATA-PLAN Bohemia spol. s r.o. - zdravotnický software

0 (0 hodnocení)

+420 388 310 863

Popis činnosti

Zabýváme se tvorbou počítačových programů pro lékaře a specializovaná zdravotnická zařízení. Naším hlavním produktem je zdravotnický software WinMed®2, který nabízí řešení pro ordinace lékařů všech odborností. WinMed®2 Vám umožní v přehledné podobě vést zdravotnickou dokumentaci, bezproblémově zvládá vyúčtování zdravotním pojišťovnám, ale i přímé platby za výkony nehrazené zdravotními pojišťovnami.

K záznamu pacienta můžete v případě potřeby přikládat fotografie či snímky z ultrazvuku nebo další elektronické dokumenty. Samozřejmostí je komunikace s externími programy ovládajícími lékařské přístroje (EKG, spirometry, tlakoměry, digitální RTG a další). WinMed®2 má přehlednou pracovní plochu, moderní design, jeho ovládání je intuitivní a jednoduché.

Je koncipován tak, že umožňuje nejenom současnou práci dvojice lékař-sestra, ale i práci týmů lékařů a sester, a to i různých odborností současně. Naším dalším produktem je software DPB Exchange pro centrálně řízené směnárny a poskytovatele platebních služeb malého rozsahu.

Služby

vývoj software poradenství prodej, servis

Značky

WinMed, WinMed2 DPB Exchange Net WinMed®

Kontakty

Telefony

+420 388 310 863 hlavní telefon

Emaily

info@dataplan.cz

Odkazy

www.data-plan.cz
https://winmed.cz/

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu